+ Zapytaj o ofertę

Audyt marketingowy

Zobacz co możesz poprawić i wyprzedź swoją konkurencję!

Audyt marketingowy

Skuteczność wszelkich podejmowanych działań digitalowych i marketingowych możliwa jest do zmierzenia dopiero w momencie wprowadzenia ich w życie. Niestety nie zawsze wszystkie działania okazują się być trafione i spełniać nasze oczekiwania. Samo prowadzenie kampanii reklamowej czy też unowocześnienie strony internetowej nie gwarantuje nam osiągnięcia zamierzonych efektów. Często zdarza się również, że z pozoru dobrze poprowadzona strategia marketingowa nie przekłada się na liczbę klientów oraz zysków.

Jeżeli zastanawiasz się, który element z Twojego planu marketingowego zawodzi warto przeprowadzić tak zwany audyt marketingowy.

Działania digitalowe prowadzone w niektórych obszarach potrafią być nieprzewidywalne i zaskakujące – niekoniecznie pozytywnie, co może prowadzić do spadku efektywności, malejącej liczby zapytań czy liczby zamówień. W takim przypadku, przyczyn takiego stanu należy doszukiwać się nie tylko w prowadzonych działaniach, ale również w początkowej analizie i obiektywnej ocenie firmy, rynku i grupy docelowej.

Camp7 Digital to miejsce w którym przeprowadzimy dla Ciebie audyt marketingowy, dzięki któremu dogłębnie przeanalizujemy sytuacje Twojej firmy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Na czym polega audyt marketingowy w naszej agencji?

  • Analiza otoczenia firmy – dokładnie określimy grupę docelową twojego przedsiębiorstwa oraz konkurencję rynkową.
  • Analiza realizowanej strategii marketingowej – krok po kroku przejdziemy przez cele, misję i wizję firmy, zbadamy obecną strategię marketingową oraz sposób w jaki jest realizowana.
  • Analizie działań konkurencji.
  • Analizie i eliminacji “Pain Pointów” 
  • Analizie efektywności obecnie prowadzonych działań marketingowych.
  • Analizie mocnych i słabych stron Twojej firmy, które stanowią podstawę do opracowania skutecznej strategii marketingowej.
  • Wnioski – na tym etapie przedstawimy Ci podsumowanie naszego audytu oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci usprawnić działania marketingowe i sprawić żeby przynosiły one zamierzone efekty.

Audyt marketingowy to nie tylko istotny element w momencie pogarszających się wyników firmy. Pamiętaj, że jest to ważny proces podczas zmiany zespołu do spraw marketingu w Twojej firmie, odświeżeniu strony internetowej która przynosi gorsze efekty niż poprzednia wersja oraz czas w którym Twoje przedsiębiorstwo przestało się rozwijać. Niezależnie od branży rynek znajduje się w ciągłej zmianie i postępuje do przodu, dlatego też bądź na bieżąco z nowościami pojawiającymi się w twoim otoczeniu. 

Sprawdź efekt naszego audytu >tutaj<

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.