+ Zapytaj o ofertę

Content Marketing

Content Marketing / "Content is a king"

Content Marketing

Działania content marketingowe to przede wszystkim tworzenie i dystrybucja wartościowych treści, które przyciągają  strategicznie określoną grupę docelową tworząc tym samym lojalną społeczność.

Wartościowa treść dobrej jakości w znaczący sposób przekłada się na osiąganie celów biznesowych przez Twoją firmę. W dzisiejszym świecie to podstawa działań e-marketingowych.

Jaki powinien być angażujący content? Przede wszystkim należy go odpowiednio dopasować do potrzeb i wymagań potencjalnych klientów. Dlatego też tworzenie contentu przez specjalistów CAMP7 zawsze poprzedzone jest dokładnym rozpoznaniem oczekiwań grupy docelowej.

Dostarczając wartościowej treści na stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych, znacząco zwiększamy szanse na zainteresowanie Twoją ofertą szerokiego grona odbiorców.

Content Marketing z CAMP7 co zyskujesz:

– Ciekawą i angażującą potencjalnych klientów treść
– Wysokie notowania w wyszukiwarkach
– Budowanie wizerunku ekspert
– Specjalistów, którzy tworzyli treści dla największych marek

infografika content marketing

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.