+ Zapytaj o ofertę

Digital 360 / Performance

Agencja Digital 360 / pełna obsługa

Agencja Digital 360 / Performance

Agencja CAMP7 to dobra alternatywa dla dużych, sieciowych agencji.

W kulturze przesyconej wszelkimi dobrami nie jest łatwo zaistnieć, nawet jeśli Twoje produkty lub usługi są naprawdę nowatorskie i oryginalne. Nasi eksperci znają jednak sposób, aby w skutecznie i w stosunkowo krótkim czasie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Jest nim Digital 360, czyli działania marketingowe oparte na wykorzystaniu wielu kanałów komunikacji jednocześnie.

Zintegrowana kampania umożliwia śledzenie zachowań konsumenckich i potrzeb Twoich potencjalnych klientów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy właściwie reagować na zmieniające się wymagania rynku.

Kampania Digital 360 obejmuje różne formy reklamy, których owocem jest jak najlepsza widoczność marki w internecie. Zajmujemy się także planowaniem, produkcją i zakupem mediów.

Pracujemy we wszystkich modelach: CPC, CPA, CPL, CPS, CPO oraz tworzymy media plany i ścieżki zakupowe (customer journey. Prowadzimy kampanie w Polsce jak i globalne kampanie wielojęzyczne.

Zapraszamy do kontaktu.

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.