DIGITAL MARKETING

Świat marketingu online z Camp7.

Digital Marketing w Camp7

W naszych żyłach płynie… Internet. Zajmujemy się kompleksową obsługą marek w Internecie: jedną z naszych najmocniejszych stron są działania SEO/SEM oraz w mediach społecznościowych (zajmujemy się platformami takimi jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, Pinterest czy Quora), kompleksowo obsługujemy marki pod kątem content marketingu, przygotowujemy strategie marketingowe i audyty marketingowe, przeprowadzamy kampanie reklamowe. Dbamy w Internecie o marki i osoby prywatne, oferując im rozwiązania personal branding i employer branding. Wszystkiemu akompaniuje monitoring mediów i PR.

Co oferujemy?

  • SEO zobacz wiecej
  • SEM / PPC / EPR
  • WOMM (marketing szeptany)
  • Content Marketing – zobacz więcej
  • Consulting, strategia, audyt i optymalizacja działań marketingowych
  • Influencer marketing – współpraca z influencerami
  • Personal i employer branding
  • Analityka ruchu internetowego

Digital marketing rządzi!

Proponujemy nie tylko standardowe działania w social media i zoptymalizowane kampanie reklamowe, ale i zadbanie o Twój employer branding, personal branding czy obsługę klienta w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi marketingowej?

Jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twoją ofertę. Nasze działania są kompleksowe, zintegrowane i opierają się na nowoczesnych narzędziach i technologiach. Śledzimy na bieżąco zmiany zachodzące w działaniach online marketingowych i umiemy szybko na nie reagować. Jesteśmy zorientowani na Twój sukces, bo on oznacza nasze zwycięstwo!

Zapytaj o skuteczną kampanię dla Twojej marki:

Mamy ponad 8 lat doświadczenia, referencje popierające naszą skuteczność i certyfikowanych specjalistów Google AdWords i Analytics. Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna – przeprowadzimy Cię przez każdy etap drogi wiodącej do Twojego sukcesu. Co więcej – pomożemy Ci nie tylko osiągnąć cele, ale również je wyznaczyć.