+ Zapytaj o ofertę

Digital Products & Presence

Nasi klienci to znane marki i małe firmy z sektora SME.

Jak stworzyć produkt cyfrowy, który pokochają użytkownicy?

Wyobraź sobie swoją ulubioną kawiarnię, sklep stacjonarny lub inne miejsce. Oczami wyobraźni dostrzegasz, że z jakiegoś powodu po prostu czujesz się tam dobrze. Z jakiego powodu? Jaki jest czynnik wpływający na to, że chcesz tam wracać? Może to być atmosfera, obsługa, produkty, a może coś zupełnie innego. Co sprawia, że czujesz się tam komfortowo i swobodnie?

Teraz pomyśl, jak trudnym zadaniem jest stworzenie produktu cyfrowego, który dostarczy użytkownikowi rozwiązania, którego szuka, da coś ekstra od siebie i pozostawi wrażenie jak w przypadku fizycznych lokalizacji.

W #C7 od ponad 10 lat tworzymy lub zarządzamy tworzeniem produktów cyfrowych dla znanych marek jak Mattel oraz dla mniejszych organizacji z sektora SME.

Mamy za sobą realizację ponad 100 różnych projektów dla klientów z Polski, EU oraz Stanów Zjednoczonych.

Każdy produkt cyfrowy, bez względu, czy jest to kompletna strona www, Landing Page produktowy, platforma konkursowa, czy E-commerce, jest prowadzony przez zespół doświadczonych project managerów.

Oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę, od koncepcji po realizację. Wszystko po to, aby dostarczać wartość konsumentom oraz dbać o ich wrażenia już od pierwszego kliknięcia.

Jeśli zastanawiasz się, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiednim wsparciem, umów się na bezpłatną, 30-minutową konsultację. Podczas tej konsultacji będziemy mogli omówić Twoje potrzeby, cele i oczekiwania. Odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy, w jaki sposób możemy pomóc.

Digital Products & Presence

Tworzymy produkty cyfrowe w oparciu o platformy WordPress, WooCommerce i Shopify

Zarządzamy projektem i nadzorujemy jego powstawanie 

Rozwijamy i ulepszamy już stworzone projekty

Analizujemy i wyszukujemy rzetelnych i terminowych podwykonawców w zakresie tworzenia produktów cyfrowych

Koordynujemy cały proces powstawania

  Zapytaj o ofertę

  Olivia Business Centre
  Grunwaldzka 472,
  +48 884 977 388 (UTC +1)
  brief@camp7.pl

  Doświadczeni eksperci pomogą Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe

  Digital Marketing Consulting

  W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym większość interakcji odbywa się online, marketing cyfrowy stał się kluczowym elementem dla sukcesu firm. Właściwe wykorzystanie narzędzi, technologii i strategii marketingu cyfrowego może przynieść znaczące korzyści.

  Nasi konsultanci ds. marketingu cyfrowego są ekspertami w dziedzinie digital marketingu. Ich doświadczenie i wiedza umożliwiają im opracowanie spersonalizowanych strategii, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i celów firm. Pracując z klientami, pomagamy identyfikować najbardziej efektywne kanały i narzędzia, które przyczynią się do osiągnięcia długofalowego sukcesu.

  Dzięki współpracy z nami, możesz zwiększyć swoją widoczność online, dotrzeć do nowych klientów, budować lojalność marki, generować sprzedaż oraz zwiększyć swoje przychody. Konsultanci oferują wsparcie na różnych etapach procesu marketingowego, od analizy rynku i konkurencji, przez opracowanie strategii, aż po monitorowanie i optymalizację działań.

  Warto podkreślić, że marketing cyfrowy jest niezwykle dynamicznym obszarem, w którym stale pojawiają się nowe trendy i narzędzia. Dlatego też, korzystając z naszych usług, masz pewność, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i praktykami w dziedzinie digital marketingu.

  Współpraca z konsultantami ds. marketingu cyfrowego staje się coraz bardziej niezbędna dla firm, które dążą do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym. Nasza wiedza i umiejętności pozwolą Tobie skutecznie wykorzystać potencjał Twojej marki.