+ Zapytaj o ofertę

Jesteśmy agencją growth consultingową, która przyczynia się do rozwoju i wzrostu naszych klientów. Nie czekaj – GO ONLINE!

Zapytaj o ofertę

500

Zrealizowanych kampanii na FB od 2018 roku

40000

Obsługiwany budżet kampanii dot. aplikacji mental health

150

Ilość punktów z branży med. obsługiwanych jednocześnie

+85%

Wzrost przychodu z ruchu organicznego dla startupu z USA

Od 2012 roku realizujemy angażujące projekty, współpracując z ambitnymi markami. Na co dzień pracujemy z zarządami, właścicielami i kierownictwem firm o każdej wielkości.

Współczesny marketing to nie tylko agresywne działania sprzedażowe. Zrozumienie motywacji i potrzeb konsumentów jest kluczem do sukcesu!

Zespół CAMP7 to dynamiczna mieszanka osobowości. Nasze kompetencje i doświadczenia zawodowe dają efekt synergii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować różnorodne rozwiązania, dostosowane pod specyficzne wymagania każdego projektu. Wiedza z zakresu psychologii zachowań konsumenckich sprawia, że potrafimy wczuć się w potrzeby potencjalnych klientów.

Zawsze pytamy o idee, jakie przyświecały stworzeniu konkretnej marki. Dlaczego? Uskrzydla nas praca oparta na eksponowaniu konkretnych wartości, którymi kierują się nasi Partnerzy. Tworzymy wspólne projekty, opierając się na obopólnym zaufaniu, ale i otwartości na zmianę. To skuteczna taktyka w biznesie. Interesują nas innowacje, bo chcemy otwierać nowe drzwi.

    Zaczynamy?