+ Zapytaj o ofertę

Audyt SEO

Audyt SEO / Odkryj możliwości swojej strony www

Audyt SEO

Audyt SEO przeprowadza się po to, aby pomóc Tobie osiągać wyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych. Pomaga w rozpoznaniu błędów i może przyczynić się do lepszej widoczności, a co za tym idzie większej ilości konwersji na stronie lub sklepie www. Innymi słowy Audyt SEO to dokument zawierający zbiór technicznych wytycznych, który stanowi podstawę działań SEO oraz pozycjonowania.

Specjalizujemy się przede wszystkim w audycie seo stron oraz serwisów nastawionych na generowanie ruchu z treści „serwisów contentowych„.

Z czego składają się Audyty SEO przygotowywane przez CAMP7 Digital:

  • Analiza widoczności (analizujemy widoczność serwisu na poszczególne frazy oraz jego potencjał),
  • Analiza On-Page (analizujemy czynniki wewnętrzne takie jak: test mobile friendly, indeksowanie, rel=canonical, linkowanie wewnętrzne, audyt contentu, audyt lokalny, Page Speed itd.),
  • Analiza Off-Page (analizujemy czynniki zewnętrzne takie jak: linki przychodzące (TR, DR, ilość vs jakość, powiązania tematyczne, anchory), działania w Social Media),
  • Wytyczne (zbiór wytycznych, które należy wprowadzić w serwisie, często konsultowane z programistami – określenie skomplikowania wprowadzanych zmian).

Dodatkowo w zależności od potrzeb:

  • Analiza działań konkurencji,
  • Analiza słów kluczowych,
  • Analiza interfejsu pod kątem użyteczności i zaproponowanie metod rozwiązania problemów, zgodnie z ustalonym budżetem.

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.