+ Zapytaj o ofertę

Digital Consulting – Konsultacje marketingowe, które pomogą Ci się rozwinąć.

Strategia digital marketingowa - Generowanie pomysłów - Rozwój biznesu z wykorzystaniem kanałów i narzędzi online - Warsztaty dla sprzedających "psychologia zachowań konsumenta"

Profesjonalne wsparcie dla organizacji o każdej wielkości

Witaj, nazywam się Paweł Superson i odpowiadam za usługę konsultacji marketingowych. Miło mi Cię poznać!

Dobrze jest wiedzieć, z kim się współpracuje, prawda?

Poniżej znajdziesz kilka informacji o mnie, które pomogą Ci podjąć decyzję o współpracy w zakresie konsultacji marketingowych.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu. Przez ten czas tworzyłem strategie, doradzałem i zarządzałem projektami dla lokalnych firm z sektora MŚP, startupów, NGO, korporacji, a nawet agencji kreatywnych. 10 lat temu postanowiłem się wyspecjalizować w Search Engine Marketingu i uzyskałem certyfikaty, między innymi z G Ads, G Analytics, Technical SEO i innych.

Ukończyłem psychologię zachowań konsumenckich na kierunku psychologia w biznesie. Jestem autorem artykułów, które można przeczytać, między innymi, w magazynie Product Design Magazine™. Prowadziłem badania na temat społecznego dowodu słuszności w e-commerce, a obecnie pracuję nad aplikacją AI.

Jako założyciel CAMP7 wiem, z jakimi problemami borykają się przedsiębiorcy. Dlatego moje strategie zawsze zawierają elementy biznesowe i rozwojowe.

Miałem przyjemność pracować dla wybranych klientów, takich jak Energa S.A., APSYS S.A., Mattel Poland, Bernnafon, Kind, Genexo, Scandic, Das Company, TigerGym, Bannersnack, Galeria Przymorze, Galeria Rumia, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Polski Związek Głuchych, Arenalazienek.pl i wiele innych.

Jestem przekonany, że posiadam odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, aby pomóc i Tobie. Zapraszam do kontaktu.

 

Digital Consulting:

  • Strategia digital marketingowa
  • Budowanie działów marketingowych
  • Analiza działań i weryfikacja współprac
  • Interim Manager
  • Szkolenia

Zapytaj o ofertę

Olivia Business Centre
Grunwaldzka 472,
+48 884 977 688 (UTC +1)
brief@camp7.pl

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.