+ Zapytaj o ofertę

Facebook

Facebook / Messenger / Prowadzenie strony na Facebooku

Prowadzenie Fanpage Facebook

Obecnie Facebook jest jednym z mediów społecznościowych najczęściej używanych do prowadzenia działań marketingowych i wizerunkowych marki. Dzięki platformie Facebook przedsiębiorstwo ma możliwość wyróżnienia się na tle swojej konkurencji, zaprezentowania swojej oferty, zbudowania grupy odbiorców, jak i prezentowania spersonalizowanych treści dla poszczególnych użytkowników.

Jak to się mówi „Jeżeli nie masz Facebooka to nie istniejesz” – a podczas prowadzenia własnej działalności, te słowa nabierają jeszcze większego znaczenia. Większość potencjalnie zainteresowanych klientów skrupulatnie śledzi media społecznościowe marki, a obecni klienci przywiązują dużą wagę do treści w nich publikowanych.

W dzisiejszych czasach Facebook to nie tylko narzędzie służące do bieżącej, łatwej i szybkiej komunikacji z klientem. Jest to platforma która w znacznym stopniu pozwala na zbudowanie wizerunku marki, utrzymanie długofalowych relacji z klientem i zatrzymania go na dłużej. Facebook jest medium społecznościowym, który pozwoli  na to, aby Twoi klienci darzyli Cię nie tylko sympatią, ale także szacunkiem za wszelkie działania które skupiasz wokół swojej firmy.

Serwis społecznościowy Facebook jest również niezmiernie ważny z perspektywy prowadzenia działań marketingowych takich jak kampanie, reklamy czy promocje. Dzięki wielu opcjom i szerokiemu spektrum możliwości, jakie zapewnia platforma każda branża może dopasować jego wygląd i ustawienia pod swoje preferencje. Jeżeli jesteś właścicielem sklepu internetowego, placówką medyczną, kosmetyczką czy agentem nieruchomości – na pewno bez problemu odnajdziesz na Facebooku zaufane grono odbiorców i pokażesz im kim tak naprawdę jesteś.

W CAMP7 Digital stawiamy na jakość i oryginalność. Nie boimy się pokazać tego, jaki naprawdę jesteś. Dzięki nam zbudujesz nie tylko zaufane grono odbiorców, ale również pozyskasz realnych klientów, wzbudzisz ich zaufanie, zbudujesz wizerunek swojej marki, jak i wyróżnisz się na tle konkurencji.

W swoim zespole posiadamy specjalistów  z zakresu kompleksowej obsługi mediów społecznościowych. Przeprowadzimy Cię przez każdy krok Twojej działalności w mediach społecznościowych: od założenia strony, konfiguracji konta, bieżącej obsługi, ciekawego contentu, tworzeniu grafik, filmów i materiałów animowanych, po reklamy i tworzenie kampanii, dzięki którym pozyskasz szerokie grono nowych klientów.

W swojej ofercie posiadamy również obsługę firmowego Messengera na zasadzie asystenckiej, bieżący kontakt z klientem na Twoim profilu i profesjonalne, rzetelne i ciekawe prowadzenie Twoich mediów społecznościowych. Dzięki nam nie tylko wyróżnisz się na tle swojej konkurencji, ale zostaniesz zapamiętany na dłużej. 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.