+ Zapytaj o ofertę

Google Ads

Google Ads / Kampanie w sieci wyszukiwania i GDN

Google Ads

Dobra widoczność w internecie to podstawa prowadzenia biznesu. Kampanie reklamowe Google Ads przynoszą najlepsze i najbardziej wymierne korzyści. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i szerokiej gamie narzędzi do promowania marki w internecie Twoja reklama dociera do osób rzeczywiście nią zainteresowanych i to w najbardziej odpowiednim czasie.

W związku z tym w krótkim okresie możesz zebrać owoce swoich działań, zyskując sporo nowych klientów na swoje usługi i produkty. Zespół specjalistów CAMP7, doświadczonych w Google Ads, prowadzi zaawansowane działania marketingowe w sieci wyszukiwania oraz nowoczesne kampanie GDN (Google Display Network).

Jest to narzędzie, które umożliwia tworzenie atrakcyjnych kreacji reklamowych, kierowanych do odpowiednich odbiorców, faktycznie zainteresowanych Twoją ofertą.

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.