+ Zapytaj o ofertę

Google Marketing Platform

Search Ads 360 / Display & Video 360 / Shopping

Google Marketing Platform

Większy zwrot z inwestycji dzięki Google Marketing Platform

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z wielokanałowością. Użytkownik korzysta z wielu urządzeń, które mogą być tzw. punktem stycznym z naszą reklamą. To natomiast sprawia, że zarządzanie kampaniami i weryfikacja ich skuteczności jest najważniejszym elementem. Google Marketing Platform nie tylko spina kilka narzędzi w jednym miejscu, ale dzięki scentralizowaną informacją, danymi i machine learning sprawia, że kampanie prowadzone w digitalu stają się po prostu efektywniejsze. Tylko zintegrowane działania i dobrze zaplanowana strategia digital przyczyni się do realizacji celów biznesowych. Dzięki Google Audiences osiągniemy wyższe zaangażowanie i zainteresowanie konsumenta bez względu, czy będzie się on znajdował na stronie www, czy będzie korzystał z aplikacji mobilnej.

Search Ads 360 – poczuj różnicę 

Przy odpowiednio dużych budżetach Google Search Ads 360 w połączeniu z Google Ads to lepsza praca i większa wydajność. Poznaj możliwości jakie dają kody Floodlight oraz machine learning.

Display & Video 360 – poznaj siłę Programmatic 

D&V 360 to inteligentne i  zautomatyzowane narzędzie do kupowania powierzchni reklamowych – display, rich-media, video w czasie rzeczywistym.
Platforma ma dostęp do większej ilości serwisów www i nie ogranicza się do GDN (jak w przypadku Google Ads). Zwiększ efektywność dzięki precyzyjnemu targetowaniu, strategii bidowania i automatyzacji. Dotrzyj do potencjalnych klientów w oparciu o ich zainteresowania, intencje zakupowe, geo, czas i wiele innych.

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.