+ Zapytaj o ofertę

Kampanie Social Media

Facebook Ads / Kampanie reklamowe na Facebooku

Facebook Ads

Kampanie reklamowe na Facebooku to jedno z najbardziej opłacalnych działań marketingowych. Facebook Ads to system pozwalający skutecznie zwiększyć świadomość marki wśród użytkowników zainteresowanych ofertą Twojej firmy.

Prowadzimy kampanie w najbardziej popularnych serwisach społecznościowych, skupiających w sumie ponad 16 mln Polaków: Facebooku, Messengerze i Instagramie. Grupa docelowa dobierana jest nie tylko na podstawie wieku i geolokalizacji, ale przede wszystkim – co w znaczący sposób przekłada się na osiągnięcie celów biznesowych.

Z Facebook Ads można prowadzić zarówno kampanie zasięgowe, zwiększające ruch na stronie, jak i zachęcające użytkowników do konkretnych działań, takich jak polubienie strony, włączenie się w dyskusję czy skorzystanie z usługi. Wiemy jak skutecznie generować leady – pozyskaliśmy blisko 1000 wartościowych leadów w jednej kampanii.

Mamy doświadczenie w zarządzaniu budżetami +40k/mc.

Pracujemy ze wszystkimi formatami reklam: Film, Obraz, Kolekcja, Karuzela, Pokaz slajdów, Materiał błyskawiczny, Reklamy kontaktowe, Oferty, Aktywność dotycząca posta, Reakcje na wydarzenie, Polubienia strony.

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.