+ Zapytaj o ofertę

kryzys

Kryzys to wyjątkowo trudny czas, ponieważ wymaga szybkich i trafnych decyzji, o które trudno w obliczu eskalacji silnych emocji. Właśnie dlatego zarządzanie sytuacją kryzysową możesz powierzyć zaufanym ekspertom, którzy doświadczenie w tej dziedzinie budowali przez lata praktyki. W naszej pracy stawiamy na zindywidualizowane podejście do sytuacji, która dotknęła Klienta. Dlaczego to takie ważne? Każdy kryzys wizerunkowy różni się przebiegiem, dlatego zarządzanie nim wymaga podjęcia odpowiednio dobranych środków zaradczych. 

Szybka, zorganizowana i profesjonalna pomoc, którą oferujemy będzie komfortową gwarancją bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia wizerunku Chronimy naszych klientów w zakresie kryzysu, bez względu na jego rozmiary i skalę. Nasze działania to:

Szybkość reagowania

Najczęściej popełniany błąd to opóźniona reakcja na sytuację kryzysową lub jej całkowity brak. Czas to kluczowa zmienna w przypadku kryzysu! Tym, co wyróżnia nasze usługi jest szybkość reagowania i obserwacji, co jest niezwykle istotne w kontekście dynamicznie zmieniającego się środowiska komunikacyjnego. Naszym nadrzędnym celem jest alertowanie z możliwie niskim opóźnieniem w stosunku do czasu rzeczywistego.

Stała obsługa

W czasie kryzysu zwiększamy natężenie naszej obsługi i realizowanych działań, ponieważ jest to szczególna sytuacja wymagająca stałego monitorowania. Zakres monitoringu i alertowania zależy przede wszystkim od natężenia dyskusji i ruchu w obrębie danego kryzysu. Podejmowane przez nas kroki są ustalane w odniesieniu do wymagań bieżącej sytuacji. Świadczymy również usługi poza standardowymi godzinami pracy, których wycenę ustalamy indywidualnie z Klientem.