+ Zapytaj o ofertę

Oferta dla branży zdrowie / med

Branża medyczna / kompleksowa obsługa digital marketingowa

CAMP7 specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży medycznej w Internecie.

BRANŻA MEDYCZNA / ZDROWIE – co możemy dla Ciebie zrobić?

CAMP7 Digital specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży medycznej w Internecie. Od 2012 nasze przemyślane strategie i działania wpływają na budowanie pozytywnych relacji konsumentów z organizacjami.

Pozostawanie w wybranej niszy pozwala nam skupić się na potrzebach konkretnej grupy. Tej, która szuka usług czy produktów związanych ze zdrowiem, profilaktyką i poprawą swojego wyglądu. To nisza, w której zaufanie i wiarygodność są szczególnie istotne.

Współczesny konsument jest wyjątkowo wymagający. Ma konkretne oczekiwania, dlatego nasza całościowa obsługa w zakresie digital marketingu i komunikacji wychodzi temu naprzeciw. Jest konsekwentna i przemyślana pod kątem oczekiwań. Pozwala budować wizerunek firmy stabilnej i godnej zaufania.

Zapewniamy dedykowane działania dla:

– wyspecjalizowanych klinik medycyny estetycznej, stomatologii, badań klinicznych, chirurgii plastycznej, chorób naczyniowych, dermatologii, itp.,
– producentów sprzętu medycznego,
– producentów leków i suplementów diety,
– prywatnych szpitali,
– sieci punktów medycznych,
– startupów z branży medycznej / Tech-med.

Doświadczenie / Proaktywność i elastyczność / Rozwój

Co możemy Ci zaoferować?

Co możemy Ci zaoferować?

– oparte o przemyślaną strategię działania w kanałach social media wraz z obsługą kampanii i społeczności,
– pozycjonowanie w Internecie, czyli działania SEM / SEO, Google ads, Google Marketing Platform,
– audyt działań digitalowych,
– tworzenie i administrowanie strony  internetowej w zakresie kreacji i treści,
– obsługę chatów (nawet 24 godziny na dobę) i chatbotów.

Zajmujemy się również przeprowadzaniem analiz skuteczności działań (np. przy pomocy tzw. heatmaps pozwalających poznać zachowanie konsumentów na stronie internetowej). Przygotowujemy persony, które odzwierciedlają cechy charakterystyczne Twojego konsumenta i identyfikują jego potrzeby. Określamy customer journey sprawiając, że na każdym etapie kontaktu otrzymuje on dokładnie tego, czego oczekuje.

Dlaczego warto pracować z nami?

Doświadczenie
Tylko w ciągu ostatnich 5 lat obsługiwaliśmy ponad 100 punktów medycznych. Opiekowaliśmy się i realizowaliśmy też kompleksowo strategię digital jednego z największych producentów z branży medycznej. Codziennie pracujemy nad komunikacją i celami sprzedażowymi tych firm.

Proaktywność i elastyczność
Szanujemy czas naszych klientów, dlatego staramy się nie przekazywać im nieistotnych i nie interesujących ich treści. Działamy w tle. Zawsze proaktywnie i elastycznie. Konsument ma mieć poczucie, że w pobliżu znajduje się jego partner, który odpowie na jego potrzeby w dowolnym czasie. Tylko i aż tyle. Nieustannie też analizujemy efekty swoich działań i dynamicznie dopasowujemy je do oczekiwań.

Rozwój
Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy w CAMP7 rozmaite innowacje. Śledzimy trendy, by móc zaproponować najbardziej efektywne działania. Bierzemy udział w kursach, konferencjach i podnosimy nasze kwalifikacje. To dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość usług.

Wybrani klienci:

Bernafon Polska, Acustica, Acustic, Swissfon, Polski Związek Głuchych, Sklep Medyczny Plus.

Dedykowany opiekun:

DARIA BALCEWICZ
Customer Success Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze. Od lat związana z branżą digital marketingu, specjalizująca się w działaniach social media oraz copywritingu.

Od samego początku swojej działalności zawodowej współpracuje z markami i placówkami medycznymi takimi jak kliniki medyczne, kliniki medycyny estetycznej, gabinety stomatologiczne, a nawet z najbardziej cenionymi na rynku producentami sprzętu medycznego z całej Europy.
W CAMP7 Daria precyzuje oczekiwania klienta, tworzy strategię i realizuje założone cele marketingowe.

Jej głównym atutem jest kreatywność i lekkie pióro, którym posługuje się na co dzień tworząc oryginalne treści dla naszych klientów.
Doświadczenie przy pracy na sesjach foto i video daje jej dużą dozę zrozumienia dla pomysłów klienta i pozwala znaleźć najlepsze rozwiązania na nawet najbardziej szalone pomysły i realizacje. Na co dzień interesuje się psychologią, co w znacznym stopniu przekłada się nie tylko na kontakt, ale też efekty reklam i kampanii FB Ads.