+ Zapytaj o ofertę

PPC Campaigns

Programmatic / Display / Search Ads 360 / Display & Video 360

Google Ads / Fb Ads / LinkedIn Ads

Jesteśmy agencją marketingową specjalizującą się w usługach PPC (pay-per-click), czyli reklamach płatnych za kliknięcie. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów PPC, którzy pomogą Ci zwiększyć zasięg swojej marki, poprawić konwersje oraz generować więcej przychodów.

Nasze usługi PPC obejmują:

 1. Analiza rynku i konkurencji: Przeprowadzamy wstępną analizę rynku i konkurencji, aby zrozumieć, jakie słowa kluczowe i strategie marketingowe są najskuteczniejsze w Twojej branży.
 2. Kampanie reklamowe: Tworzymy kampanie reklamowe w oparciu o Twoje cele biznesowe i strategię marketingową. Nasze kampanie są zoptymalizowane pod kątem konwersji i ROI, a także uwzględniają najlepsze praktyki branżowe.
 3. Optymalizacja kampanii: Monitorujemy i optymalizujemy Twoje kampanie reklamowe, aby zapewnić jak największą skuteczność i zwrot z inwestycji. Przeprowadzamy testy A/B, aby ustalić, jakie treści i strategie są najbardziej skuteczne.
 4. Raportowanie i analiza: Regularnie raportujemy o wynikach Twoich kampanii PPC, takich jak liczba kliknięć, koszt za kliknięcie, wskaźnik konwersji i ROI. Analizujemy te dane, aby kontynuować optymalizację Twoich kampanii.

Nasze usługi PPC obejmują reklamy na platformach takich jak Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads, LinkedIn Ads i inne.

Ceny naszych usług zależą od złożoności Twojej kampanii oraz ilości czasu i pracy, jaką musimy w nią włożyć. Po wstępnej konsultacji i analizie Twoich potrzeb, przygotujemy indywidualną ofertę, która będzie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami PPC, skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

Co zyskujesz?

 • Analizę rynku i konkurencji
 • Ciągłą optymalizację kampanii reklamowych
 • Regularne raportowanie i analizowanie wyników
 • Pomoc przy skryptowaniu stron lub sklepów
 • Pomoc przy analityce internetowej
 • Pomoc przy Google Tag Manager
 • Możliwość przetestowania rozwiązań z pakietu Google Marketing Platform (Search Ads 360 / Display & Video 360) z których korzystają największe marki.

Zapytaj o ofertę

al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
+48 884 977 688 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.