+ Zapytaj o ofertę

Instagram

Instagram Stories / Messenger / Kampanie w Social Media

Prowadzenie konta na Instagramie

Instagram to idealne miejsce do zaprezentowania działalności swojej marki. Obecnie Instagram pełni nie tylko rolę wizerunkową, ale jest też znakomitą platformą reklamową.

Instagram jest jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych. To miejsce w którym zaprezentujesz swoją markę z jak najlepszej strony, dotrzesz do szerokiego grona odbiorców, a dzięki dobraniu odpowiedniej wizualizacji i identyfikacji marki przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów.

Umiejętne prowadzenie konta na Instagramie, które przekłada się na realne korzyści nie jest zadaniem łatwym. Serwis Instagram jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż jak beauty, medycyna, sklepy internetowe, sklepy odzieżowe czy wszelkiego rodzaju usługi.

Głównym zadaniem „istnienia” w mediach społecznościowych jest zbudowanie stabilnego i pozytywnego wizerunku marki. Jak możemy Ci w tym pomóc?

– Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię marketingową.
– Skrupulatnie omówimy i zaplanujemy wszelkie działania na Twoim koncie Instagram.
– Zbudujemy grupę realnych odbiorców.
– Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane hashtagi.
– Zapewniamy bieżącą obsługę i komunikację z klientem.
– Gwarantujemy tworzenie treści wysokiej jakości – zarówno merytorycznie jak i estetycznie.
– Spersonalizujemy Twój profil na Instagramie tak, aby już od pierwszego kontaktu był kojarzony z Twoją marką.
– Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu prowadzenia działań social media tj. Instastory, odpowiedzi na wiadomości, komentarze, relacjonowanie bieżących wydarzeń.
– Oferujemy kreatywne, przyciągające rozwiązania, które przełożą się na postrzeganie Twojej marki.

Nasi specjaliści od lat działają w branży social media. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, praktyce i znajomości najnowszych trendów odkryjesz czym jest nowa jakość Instagrama. Od zawsze jesteśmy sprecyzowani na cele i efekty, a słuchanie potrzeb i oczekiwań klientów jest dla nas kluczem to udanej współpracy.

W naszej agencji wiemy, jak bardzo ważny jest czas i to, aby działania Twojej firmy w mediach społecznościowych były regularne, profesjonalne i odzwierciedlały Twoją osobowość. W naszych kreacjach stawiamy na autentyczność i pokazywanie rzeczywistości takiej, jaką jest naprawdę. Pamiętaj – spójność działań w mediach społecznościowych oraz jakość obsługi oraz produktu lu usługi finalnej jest kluczowe dla zbudowania wiarygodności w oczach Twoich klientów.

Prowadzenie konta na Instagramie – co zyskujesz?

Zapytaj o ofertę

al. Grunwaldzka 411, 80-309, PL
+48 884 977 688 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.