+ Zapytaj o ofertę

Mattel Poland / Vacoloca

UI/UX, GUI, front-back-end development, implementacja oraz doradztwo

+
Kto nigdy nie pisał listu do Świętego Mikołaja pytając o wymarzony prezent? Kto nie czekał całą noc, aby złapać go skradającego się z prezentami? Święta to wyjątkowy i magiczny czas dla dzieci oraz dorosłych.
+
Start serwisu poprzedzony był dużą kampanią online oraz TV. Rezultatem było mnóstwo zabawy i kilka tysięcy młodych graczy biorących udział w konkursach i zabawach.
+
Strefa gier była dla stworzona z myślą o zabawie dla najmłodszych, chociaż dorośli także brali czynny udział kibicując. Stworzylismy 5 logicznych gier 2d: Łap prezenty, szachy, zbieraj zabawki, memory zabawkowe i zabawa z Tomem. Ostatnia gra, zaangażowała najmłodszych oraz mamy. Najlepsi gracze walcząc w rankingu otrzymywali nagrody.
+
Dzieci mogły napisać list do Świętego Mikołaja i wysyłać go bezpośrednio do niego oraz rodziców.
+
W trakcie prac używaliśmy takich narzędzi jak: GIT, NPM, LESS, Babel.js. W samej już produkcji Symfony, Bootstrap i Phaser frameworks.
+
Rezultatem była przyjazna aplikacja konkursowa dla najmłodszych i ich rodziców, mamy nadzieję, że tym samym przyczyniliśmy się także do szerzenia i celebrowania tego magicznego czasu.

Dziękujemy 🙂