+ Zapytaj o ofertę

Social Ads

Media społecznościowe to obecnie jedno z podstawowych narzędzi komunikacji między marką a klientem. Jest to nie tylko idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na utrzymaniu relacji z klientem i budowaniu wizerunku marki, ale i również na pozyskaniu nowych odbiorców.

Kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie to jedne z najbardziej popularnych i korzystnych działań marketingowych. Facebook Ads i wszelkie działania prowadzone w jego zakresie pozwalają nie tylko zwiększyć świadomość marki wśród osób zainteresowanych ofertą Twojej firmy, ale także w bezpośredni sposób mogą skierować ruch do Twojego sklepu internetowego. Obecnie media społecznościowe oferują również możliwość prowadzenia wielu działań interaktywnych z poziomu profilu, jak i samej kampanii reklamowej.

W naszej agencji od zawsze stawiamy na jakość i satysfakcjonujące wyniki. Dbamy o to, aby nasze działania realizowały zamierzone, realne cele i pozwoliły Ci zyskać stabilną pozycję rynkową. W CAMP7 Digital prowadzimy kampanie reklamowe w najbardziej popularnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Linkedin czy Youtube i VOD.

Słuchanie potrzeb naszych klientów i dobrze uzupełniony brief jest dla nas kluczem do rozpoczęcia udanej i efektywnej współpracy. Stawiamy na jasno określone cele i realizowanie indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W naszych działaniach niezmiernie istotnym elementem jest określenie grupy docelowej. Dobieramy ją nie tylko na podstawie wieku i geolokalizacji, ale również zainteresowań, pasji, hobby i charakterystyki danej grupy odbiorców.

Social Ads takie jak Facebook Ads oraz Instagram Ads to narzędzie niezmiernie plastyczne, pozwalające na wielokierunkowe działanie. W ofercie posiadamy prowadzenie kampanii zasięgowych, zwiększających ruch na stronie, kampanii leadowych, a także takich, które zachęcają odbiorcę do podjęcia określonych działań jak np. polubienie strony, reakcja na post, zaangażowanie się w dyskusję czy skorzystanie z określonych usług.

Na przestrzeni lat działalności naszej agencji możemy śmiało powiedzieć, że wiemy jak przeprowadzać skuteczne kampanie. Pozyskaliśmy blisko 1000 wartościowych leadów w jednej kampanii oraz posiadamy doświadczenie w zarządzaniu budżetami +40k/mc.

Nasi specjaliści pracują ze wszystkimi formatami reklamowymi w mediach społecznościowych i zagwarantują Ci rzetelną i dobrze przeprowadzoną współpracę.