+ Zapytaj o ofertę

Strategia Social Media

Tworzenie społeczności w Social Media / Facebook

Tworzenie społeczności

Chcesz dopracować swoją strategię marketingową w mediach społecznościowych?

Teraz jest idealny czas, aby to zrealizować.

 

W środowisku z większą niż kiedykolwiek konkurencją oraz atrakcyjnym contentem, zwięzła i treściwa strategia pozwala skupić się na powiedzeniu „nie” wysiłkom, które nie służą realizacji celów Twojej firmy.

W CAMP7 Digital opracowaliśmy naszą autorską formę tworzenia od podstaw planu marketingowego w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jesteś zupełnie nowy w mediach społecznościowych, czy też chcesz dokładnie przeanalizować bieżące działania i wdrożyć nowe rozwiązania – jesteśmy dla Ciebie!

Jeśli chcesz ulepszyć lub stworzyć swoją strategię marketingową w mediach społecznościowych, statystyki są idealnym punktem wyjścia. W CAMP7 Digital dokładnie przeanalizujemy Twoje działania, sprawdzimy, jak Twoje media społecznościowe funkcjonowały dotychczas, przeanalizujemy Twoją konkurencję i skupimy się na realizowaniu misji i wizji Twojej marki.

Razem z nami odnajdziesz się w świecie mediów społecznościowych i połączysz je z celami Twojej firmy.

 

55% światowej populacji to użytkownicy mediów społecznościowych – pamiętaj, że strategia musi odpowiadać na ich potrzeby.

 

Bez strategii możesz publikować na platformach społecznościowych nawet każdego dnia. Jednak bez sprecyzowania tak kluczowych kwestii, jak Twoje cele, docelowi odbiorcy (a także ich potrzeby), trudno będzie osiągnąć dobre wyniki w mediach społecznościowych.

W CAMP7 Digital stawiamy na dogłębną analizę, a także definiowanie grup odbiorców oraz potrzeb i celów Twojej marki. Co znajdziesz w naszych strategiach?

 

 • Grupa docelowa
 • Analiza konkurencji
 • Wskaźniki
 • Analiza misji i wizji Twojej marki
 • Szanse, zagrożenia, słabe i silne strony
 • Zdefiniowanie kanałów komunikacji
 • Przedstawienie przykładowego contentu i grafik
 • Określenie rodzaju komunikacji i harmonogramu publikacji postów 
 • Rozpiskę budżetu oraz planu reklam i kampanii
 • Dokładny audyt działań Twojej marki i działań konkurencji

 

Czujesz, że nasza oferta jest właśnie dla Ciebie? Zacznijmy od poznania się – opowiedz nam o sobie i o swoich oczekiwaniach. Wrócimy do Ciebie z dodatkową porcją pytań, a odpowiedzi i audyt pozwolą nam stworzyć spersonalizowaną strategię, która wyróżni Twoją markę w Internecie.

Google Ads – co zyskujesz?

 • Doskonałą widoczność w najbardziej popularnej wyszukiwarce internetowej na komputerach oraz  urządzeniach mobilnych.
 • Rozpoznawalność swojej marki wśród osób faktycznie zainteresowanych ofertą.

Zapytaj o ofertę

al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
+48 884 977 688 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.