+ Zapytaj o ofertę

Lead Generation

Lead Generation / Pozyskiwania Leadów / CPL / CPI

Lead Generation

Generowanie leadów to jedno z największych wyzwań każdego emarketera i tylko 16% twierdzi, że udaje się im pozyskać wartościowe leady (źródło: Hubspot.com)

Lead Generation jest jedną z najpopularniejszych metod pozyskiwania nowych klientów. Polega na budowaniu bazy osób zainteresowanych ofertą poprzez zbieranie danych kontaktowych i wysyłanie zapytań przy wykorzystaniu nowoczesnych strategii e-marketingowych oraz zaawansowanych technologicznie narzędzi.

Umiejętne generowanie leadów sprzedażowych, które przekłada się na korzyści, nie jest zadaniem łatwym. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszego zespołu proces ten przynosi pożądane efekty. Skutecznie analizujemy potrzeby potencjalnych klientów oraz współczynniki konwersji działań marketingowych.

Wykorzystywanie wielu kanałów komunikacji eChannnel Marketing,  przekłada się na długoterminowe zyski firm, które nam zaufały.

Przykłady Leadów wg. branż:

  1. Medyczna – zapisy na badania
  2. HR – aplikacja osoby zainteresowanej podjęciem pracy
  3. Motoryzacja – zapisy na jazdę próbną + sprzedaż (CPS)
  4. Finanse – zapytanie o kredyt + sprzedaż (CPS)
  5. Aplikacja / Startup – pozostawienie danych za Ebooka
  6. Deweloper – wypełnienie danych (formularz) + spotkanie + sprzedaż (CPS)

Modele rozliczeń:

W zależności od branży i wymagań stosujemy następujące modele: CPL (Cost Per Lead), CPA (Cost Per Action) w tym CPP (Cost Per Phone), CPO (Cost Per Order), CPD (Cost Per Download) oraz CPS (Cost Per Sale). W niektórych przypadkach proponujemy modele hybrydowe czyli CPA (np. wypełnienie formularza) + CPS (% od sprzedaży)

Zapraszamy do składania zapytań: brief@camp7.pl

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.