+ Zapytaj o ofertę

Oferta dla branży medycznej

Branża medyczna / kompleksowa obsługa digital marketingowa

CAMP7 specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży medycznej w Internecie.

BRANŻA MEDYCZNA – co możemy dla Ciebie zrobić?

CAMP7 specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw z branży medycznej w Internecie. Od 2012 nasze przemyślane strategie i działania wpływają na budowanie pozytywnych relacji konsumentów z organizacjami. Długofalowe zaufanie, które przyczynia się do lepszych wyników sprzedażowych. Współczesny konsument jest wyjątkowo wymagający. Ma konkretne oczekiwania, dlatego nasza całościowa obsługa w zakresie digital marketingu i komunikacji wychodzi temu naprzeciw. Jest konsekwentna i przemyślana pod kątem oczekiwań. Pozwala budować wizerunek firmy stabilnej i godnej zaufania.

Zapewniamy dedykowane działania dla:

– wyspecjalizowanych klinik medycyny estetycznej, stomatologii, badań klinicznych, chirurgii plastycznej, chorób naczyniowych, dermatologii, itp.,
– producentów sprzętu medycznego,
– producentów leków i suplementów diety,
– prywatnych szpitali,
– sieci punktów medycznych,
– startupów z branży medycznej / Tech-med.

Co możemy Ci zaoferować?

– oparte o przemyślaną strategię działania w kanałach social media wraz z obsługą kampanii i społeczności,
– pozycjonowanie w Internecie, czyli działania SEM / SEO, Google ads, Google Marketing Platform,
– audyt działań digitalowych,
– tworzenie i administrowanie strony  internetowej w zakresie kreacji i treści,
– obsługę chatów (nawet 24 godziny na dobę) i chatbotów.

Zajmujemy się również przeprowadzaniem analiz skuteczności działań (np. przy pomocy tzw. heatmaps pozwalających poznać zachowanie konsumentów na stronie internetowej). Przygotowujemy persony, które odzwierciedlają cechy charakterystyczne Twojego konsumenta i identyfikują jego potrzeby. Określamy customer journey sprawiając, że na każdym etapie kontaktu otrzymuje on dokładnie tego, czego oczekuje.

Dlaczego warto pracować z nami?

Doświadczenie
Tylko w ciągu ostatnich 5 lat obsługiwaliśmy ponad 100 punktów medycznych. Opiekowaliśmy się i realizowaliśmy też kompleksowo strategię digital jednego z największych producentów z branży medycznej. Codziennie pracujemy nad komunikacją i celami sprzedażowymi tych firm.

Proaktywność i elastyczność
Szanujemy czas naszych klientów, dlatego staramy się nie przekazywać im nieistotnych i nie interesujących ich treści. Działamy w tle. Zawsze proaktywnie i elastycznie. Konsument ma mieć poczucie, że w pobliżu znajduje się jego partner, który odpowie na jego potrzeby w dowolnym czasie. Tylko i aż tyle. Nieustannie też analizujemy efekty swoich działań i dynamicznie dopasowujemy je do oczekiwań.

Rozwój
Cały czas się rozwijamy i wprowadzamy w CAMP7 rozmaite innowacje. Śledzimy trendy, by móc zaproponować najbardziej efektywne działania. Bierzemy udział w kursach, konferencjach i podnosimy nasze kwalifikacje. To dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość usług.

Wybrani klienci:

Bernafon Polska, Acustica, Acustic, Swissfon, Polski Związek Głuchych, Klinika Art Vein, Sklep Medyczny Plus.

 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.