+ Zapytaj o ofertę

SEO / Pozycjonowanie stron internetowych

SEO / Pozycjonowanie stron

SEO / Pozycjonowanie stron internetowych

W CAMP7 skupiamy się na zwiększaniu widoczności serwisu na wybrane frazy oraz działaniach content marketingowych, dzięki którym zwiększamy wartościowy ruch oraz pozyskujemy leady.

Z 20 do 800 użytkowników dziennie – o tyle zwiększyliśmy ruch dla jednego z naszych klientów dzięki pozycjonowaniu.

Stawiamy na przejrzystość naszych usług. Pozycjonowanie w Google to nie “Rocket Science”, ale cierpliwa praca poprzedzona audytem, analizami i odpowiednią, indywidualną strategią. Stosujemy sprawdzone i najlepsze praktyki, dzięki którym osiągamy ustalone cele. Przestrzegamy przed „pozycjonowaniem stron samemu” – bardzo często kończy się to koniecznością używania narzędzia disavow tool.

Ceny za pozycjonowanie serwisu lub sklepu zależne są od wielu czynników, między innymi: branża, konkurencyjność, wcześniejsze działania, profil linków, techniczna ocena serwisu sklepu www itd.

Efektów pozycjonowania możemy najczęściej spodziewać się po kilku miesiącach, choć określenie dokładnych ram czasowych jest w tym przypadku niemożliwe. Bywają sytuację, kiedy juz po samej odpowiednio przeprowadzonej optymalizacji SEO serwis osiąga dobre wyniki. Sam proces jest długotrwały, a algorytmy wyszukiwarek działają na bieżąco oceniając serwis www.

Usługi wchodzące w skład pozycjonowania / Agencji SEO:

Cennik SEO:

  • Pozycjonowanie lokalne od 1500 zł netto/mc
  • Pozycjonowanie stron krajowe od 2000 zł netto/mc
  • Pozycjonowanie sklepów www od 5000 zł netto/mc
  • Pozycjonowanie blogów od 1500 zł netto/mc
  • Audyt SEO od 1500 zł netto
  • Szkolenia SEO od 1000 zł netto

Dostarczamy szczegółowe raporty oraz analizujemy ruch kierując się celami zgodnymi z KPI klienta.

Skorzystaj z CAMP7, a otrzymasz indywidualną strategię, świetną obsługę i przejrzystą usługę, która będzie realnie wspierać Twoją sprzedaż.

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.