Projektowanie graficzne

Proponując naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego nie mogliśmy pominąć tak ważnego aspektu jak grafika.
Nie można efektywnie projektować serwisów internetowych bez umiejętności kreowania wizualnej identyfikacji.
Wpływ dobrze rozplanowanego projektu graficznego na skuteczne dotarcie do klienta jest ogromny.

Wielu nie zdaje sobie z tego sprawy. Trudno.

Realizujemy projekty według wytycznych naszych klientów, ale równie często i chętnie wychodzimy z własnymi inicjatywami i propozycjami.
Nasze doświadczenie pozwala nam tworzyć projekty graficzne dostosowane do grupy potencjalnych odbiorców naszych klientów.
Nie ograniczamy się do jednego formatu, bo granice w pracy twórczej nigdy nie prowadzą do niczego dobrego.

Grafika reklamowa

Podstawowym celem grafiki reklamowej jest oczywiście wsparcie sprzedaży produktów i usług. W CAMP7 to wiemy.

Dobra, estetyczna grafika może w tym znacząco pomóc, ponieważ klienci przywiązują do walorów graficznych bardzo dużą wagę przy decyzji o skorzystaniu z usługi lub zakupie danego produktu.

Kolory, rozmieszczenie treści i grafik, font – te z pozoru błahe aspekty okazują się bardzo często decydujące.
Grafiki tworzymy z wyczuciem, ale i z wielką satysfakcją.

Identyfikacja wizualna

To Twoja wizytówka. Zanim klient zapozna się z Twoją działalnością, najpierw jego uwagę przykuje Twoja identyfikacja graficzna.

Dla naszych klientów tworzymy pełną, oryginalną i unikalną identyfikację wizualną. W tym zawieramy m.in. logo firmy (podstawowa forma logotypu, pole ochronne, wielkości minimalne, wersje kolorystyczne, kolorystyka firmowa, zastosowanie czcionki).

Tworzymy także niezbędne akcydensy, takie jak: wizytówki, listownik, koperty o formatach DL, C4, C5, C6, projekt mailingu, teczki.