+ Zapytaj o ofertę

Produkcja treści wizualnych w Social Media dla marki KIND

KIND to wiodący producent aparatów słuchowych oraz akcesoriów. Od wielu lat działa na rynku polskim, oferując produkty najwyższej jakości oraz bezpłatne badania słuchu.

Marka KIND to jeden z wi0dących producentów aparatów słuchowych. Rozpoczynając proces tworzenia kreacji na media społecznościowe marki, zależało nam na stworzeniu spójnego wizerunku, wyeksponowaniu produktów oraz przedstawieniu ich w codziennych sytuacjach. W kreacjach przeplataliśmy zarówno produkty, jak i ludzi, którzy prezentując aparaty słuchowe nie tylko wzbudzali zaufanie do marki, ale również przedstawiały je jako przystępne i dopasowane do potrzeb pacjenta.

Zarówno w materiałach do postów, jak i kampanii konsekwentnie utrzymywaliśmy motyw „łezki”, która jest znakiem rozpoznawczym marki KIND. Symbol ten widnieje w logo firmy oraz na stronie internetowej. Umieszczając ten element na grafikach, odbiorca od razu kojarzył grafikę z marką KIND, nawet bez obecnego logo. Łezka była naszym głównym punktem odniesienia, a cała kolorystyka grafik wywodzi się z brandbook’a oraz analizy strony internetowej. W ten sposób udało nam się wypracować jednolitą identyfikację wizualną, sprawiając, że marka jest przyjazna i profesjonalna w odbiorze przez docelowego odbiorcę.

 

Brzmi przekonująco?

Zapraszamy do współpracy!

Wyślij Brief