AGENCJA CAMP7 – SOCIAL MEDIA

Prowadzimy profile firm oraz osób prywatnych

Social Media w Agencji CAMP7

W social media czujemy się jak ryby w wodzie! W mediach społecznościowych jesteśmy zarówno prywatnie, jak i biznesowo – dzięki temu mamy szeroki pogląd na sytuację i trendy. Nasz zespół social media składa się z osób, które planowały i wykonywały działania społecznościowe dla firm na ponad 10 światowych rynkach. Z wielu powodów specjalizujemy się w marketingu social media dla branży medycznej, zdrowotnej i eko, chętnie jednak zajmiemy się każdym tematem. Prowadzimy konta osób prywatnych oraz firm. Cechuje nas bardzo niestandardowe podejście do współpracy. U nas „Nie da się” usłyszysz dopiero wtedy, kiedy naprawdę nic nie będzie dało się już zrobić. CAMP7 to nie tylko Agencja Social Media, ale agencja zajmująca się kompleksową obsługą kampanii internetowych. Poznaj marketing social media z agencją CAMP7!

Co oferujemy?

  • Prowadzenie profili firmowych i osobistych
  • Strategie i audyty social media
  • Nadzór nad działaniami social media
  • Harmonogramy social media
  • Tworzenie zaangażowanych społeczności
  • Przeprowadzenie kampanii reklamowych w social media
  • Możliwość działań na rynkach rosyjskojęzycznych i angielskojęzycznych
  • Szkolenia indywidualne i grupowe (Gdańsk, Warszawa)

Efektywnie i efektownie

Zaproponujemy efektywne i efektowne działania niezależnie od tego, czy zależy Ci na działaniach wyłącznie wizerunkowych, czy na podniesieniu sprzedaży lub dotarciu do nowych pracowników.

Chcesz się dowiedzieć jak dotarliśmy do ponad 286 tys. osób za 15 dolarów na Facebooku?

Prowadzimy praktyczne szkolenia i konsultacje marketingowe w Gdańsku i Warszawie.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi marketingowej?

Jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twoją ofertę. Nasze działania są kompleksowe, zintegrowane i opierają się na nowoczesnych narzędziach i technologiach. Śledzimy na bieżąco zmiany zachodzące w działaniach online marketingowych i umiemy szybko na nie reagować. Jesteśmy zorientowani na Twój sukces, bo on oznacza nasze zwycięstwo!

Zapytaj o skuteczną kampanię dla Twojej marki

Mamy ponad 8 lat doświadczenia, referencje popierające naszą skuteczność i certyfikowanych specjalistów Google AdWords i Analytics. Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna – przeprowadzimy Cię przez każdy etap drogi wiodącej do Twojego sukcesu. Co więcej – pomożemy Ci nie tylko osiągnąć cele, ale również je wyznaczyć.