+ Zapytaj o ofertę

Social Media

Facebook / Instagram

Twoja Agencja Social Media - prowadzimy działania dla branży zdrowie / beauty.

Serwisy społecznościowe odgrywają bardzo istotną rolę w budowaniu długofalowych relacji, które mogą się przełożyć na wymierne korzyści Twojej firmy. W prowadzeniu biznesowego fanpage’a ważne jest przede wszystkim wchodzenie w żywą interakcję z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Jednak aby móc to robić, trzeba najpierw zadbać o aktywność i zaangażowanie.

Nasi eksperci wiedzą, jak to osiągnąć. Kluczowe kwestie to wartościowa treść publikowanych komunikatów oraz ciekawa, przyciągająca, a nawet i intrygująca kreacja. Regularna aktywność w mediach społecznościowych to podstawa budowania relacji konsumenckich w obecnych czasach.

Według statystyk komunikacja przez internet jest najczęściej wybieraną formą kontaktu. Z biznesowego punktu widzenia zdecydowanie nie warto ignorować tej wiedzy.

Mamy bardzo duże doświadczenie w marketingu ekologicznym, prowadziliśmy kampanie promującą samochody elektryczne, gdzie partnerami były takie marki jak Nissan, Orlen S.A, Energa S.A.

Specjalizujemy się i pracujemy tylko i wyłącznie w branżach: zdrowie / beauty

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.