Twoja marka + Camp7 = idealna komunikacja w social media

Poznaj naszą ofertę i odkryj potencjał mediów społecznościowych. Najwyższy czas na Twoją markę!

Czy Twoja marka naprawdę musi być w mediach społecznościowych?

Odpowiedź brzmi: nie, ale media społecznościowe dają tyle możliwości dotarcia do grupy docelowej i budowy wizerunku, że ignorowanie ich w komunikacji jest błędem i marnowaniem potencjału.

Nasz zespół złożony jest z profesjonalistów, którzy przeprowadzali kampanie w mediach społecznościowych dla największych marek w Polsce i Europie, na kilku rynkach i w kilku językach. Zaproponujemy odpowiednią i dokładną strategię, wykonamy i przeanalizujemy działania i kampanie, wykorzystamy monitoring sieci i wspólnie sprawimy, że będziesz dumny z obecności Twojej marki w social media.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

od lat obracamy się w świecie online

Synergia

oferujemy kompleksową obsługę marketingową

Kreatywność

nasze rozwiązania są odważne i kreatywne

Native

możliwość działań zarówno po polsku, jak i po angielsku

Szkolenia social media

Lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego przeprowadzamy praktyczne szkolenia, warsztaty i konsultacje marketingowe, z naciskiem na media społecznościowe. Ze szkoleń wyniesiesz wiedzę, którą będziesz mógł wdrożyć w swojej firmie niemal natychmiast po zakończeniu warsztatów. Także po szkoleniach możesz liczyć na nasze wsparcie.

Efektywnie i efektownie

Zaproponujemy efektywne i efektowne działania niezależnie od tego, czy zależy Ci na działaniach wyłącznie wizerunkowych, czy na podniesieniu sprzedaży lub dotarciu do nowych pracowników.

Interesuje Cię nasza oferta? zapytaj o szczegóły