+ Zapytaj o ofertę

Strategia sprzedaży lean i model biznesowy

Dbamy o to, aby Twoja firma zdobyła zaufanie klientów już od pierwszej interakcji.

Pomagamy w budowie organicznego i trwałego wzrostu sprzedaży, w procesie którego najważniejszą wartością jest klient, dokonujący zakupu produktu bądź usługi.

Nasze działania adresują najczęściej pojawiające się wyzwania w procesie zarządzania sprzedażą:

 • koncentracja na kliencie i informacja zwrotna
 • podejście analityczne
 • współpraca zależności na styku funkcji marketingu i sprzedaży
 • cena i model biznesowy

Koncentrujemy się na całym procesie począwszy od zdefiniowania rynku, budowę popytu, optymalizację konwersji, poprzez model biznesowy aż po zamknięcie poszczególnych szans sprzedaży. Proces obsługi klienta projektujemy w taki sposób, aby zapewnić mu jak najlepsze doświadczenia na każdym etapie podejmowania decyzji. 

W oparciu o podejście lean sales pomagamy poprawić efektywność działań na styku  sprzedaży i marketingu, a przez to całokształt wyników ze sprzedaży. Wierzymy, że prowadzi to do strategicznych, całościowych i kompleksowych ulepszeń.  

Działamy w oparciu o fakty i doskonalenie jakości, przywiązując szczególną wagę do bieżącego monitoringu działań, sprawnej identyfikacji szans i zagrożeń dla zapewnienia ciągłości doskonalenia. 

  Jeśli zastanawiasz się, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiednim wsparciem, umów się na bezpłatną, 30-minutową konsultację. Podczas tej konsultacji będziemy mogli omówić Twoje potrzeby, cele i oczekiwania. Odpowiemy na Twoje pytania i opowiemy, w jaki sposób możemy pomóc.

  Strategia sprzedaży lean i model biznesowy:

  Strategia pozycjonowania 

  Strategia generowania popytu

  Optymalizacja konwersji

  Onboarding klienta

  Budowa efektywnych procesów marketingowo-sprzedażowych

  Model biznesowy

  Zapytaj o ofertę

  Olivia Business Centre
  Grunwaldzka 472,
  +48 884 977 388 (UTC +1)
  brief@camp7.pl

  CAMP7 Growth Consulting Agency

  Pełne wsparcie

  Wspieramy w budowie elastycznego modelu biznesowego, który dostarcza klientowi wartość w nowy lub inny sposób.  Wykorzystujemy technologię do tworzenia nowej wartości w modelach biznesowych i budowania doświadczeń klientów.