+ Zapytaj o ofertę

Strony internetowe

Web Design / Responsive Web Design / Adaptive Web Design / UI

Tworzenie stron www / Web / UI Design

Projektowanie zorientowane na użytkownika znacząco wspiera cele biznesowe firmy. Nowoczesna strona internetowa powinna być nie tylko przejrzysta i intuicyjna dla użytkownika, ale także responsywna.

Wykorzystanie technologii Responsive Web Design (RWD) umożliwia tworzenie stron, które są dostępne na wszystkich urządzeniach mobilnych. Dzięki temu użytkownik może korzystać ze strony www w dogodny sposób, w wybranym przez siebie miejscu i w najbardziej odpowiednim czasie, co znacząco podnosi jego zaangażowanie i wymiernie przenosi się na korzyści firmy. Przy większych budżetach i dobrej jakości danych proponujemy również Adaptive Web Design (AWD)

Proces tworzenia strony www :

Od 2015 r. Google promuje strony responsywne w mobilnych wynikach wyszukiwania, w związku z czym ich zasięg jest znacząco większy. Nowoczesny design to podstawa skuteczności kampanii e-marketingowych.

Możemy dostarczyć także sam projekt w wybranym formacie (Obecnie używamy Adobe XD), gotowy do kodowania.

 

Specjalizujemy się w tworzeniu :

  Najczęściej używane aplikacje :

  Wszystkie usługi wykonujemy własnymi zasobami – in house.

  Zapytaj o ofertę

  al. Grunwaldzka 411, 80-309, PL
  +48 884 977 688 CET (UTC +1)
  brief@camp7.pl

  Sms / Mms / Programmatic

  Wierzymy w synergie

  Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.