Strony internetowe

To na ich ramionach spoczywa cały ciężar działań online. Tam kierujemy ruch i analizujemy wyniki. Zadbaj o dobrą, przejrzystą i efektywną stronę internetową.

Tworzenie stron www

Projektowanie, programowanie i tworzenie stron internetowych to nasza druga z trzech specjalizacji. Robimy to przeszło 6 lat, zdobywając doświadczenie w małych projektach, jak i zaawansowanych serwisach internetowych.

Zespół specjalistów

Z doświadczenia wiemy, że sukces tworzony jest przez grupę odpowiednio dobranych specjalistów, którzy swoim zapałem i ciężką pracą tworzą angażujące i efektywne projekty. Przy każdym projekcie biorą udział co najmniej trzy osoby.

Przybliżony czas oczekiwania na projekt: 21 dni roboczych.

6 powodów dlaczego to właśnie my powinniśmy
zaprojektować Twoją stronę www

Unikalny projekt

Twój projekt będzie unikalny pod względem graficznym, co da Tobie przewagę wśród tak dużej konkurencji.

Urządzenia mobilne

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe są responsywne / przyjazne dla urządzeń mobilnych.

WordPress

Pracujemy na jednym z najbardziej popularnych i cenionych przez użytkowników systemie WordPress.

Szybkość

Przyspieszymy stronę www tak, aby potencjalny użytkownik nie musiał czekać na ładowanie.

SEO friendly

Podstawowa optymalizacja pod Google jest częścią każdego projektu. Dbamy o widoczność i dobry start.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczamy strony przed włamaniami i generujemy kopie zapasowe, aby być zawsze gotowym.

Usługi opcjonalne

  • Strategia SEO
  • Tworzenie zaplecza
  • Long Tail
  • Copywriting
  • Analityka
  • Social Media

Kreujemy pozytywny i pełen energii cyfrowy świat. Za pomocą stron, portali, sklepów czy blogów internetowych jesteśmy bliżej naszych użytkowników. Cieszymy się móc tworzyć projekty przyjazne, użyteczne i angażujące.

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową

Nowoczesność – kluczowe pojęcie w branży digitalowej. Firmy, które nie dostosowują się do zmieniającej się rzeczywistości internetowej, tracą klientów. W CAMP7 pomożemy Ci nie tylko zatrzymać ich na stronie internetowej, ale także wywołamy w nich efekt „wow”. Tworząc strony, opieramy się na sprawdzonych technikach, analizujemy trendy i dobieramy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Responsywność

52% ruchu internetowego na świecie stanowią smartfony. Responsywność jest synonimem nowoczesnej strony internetowej. Wybierając CAMP7 zachowujesz pewność, że Twoja strona będzie wyglądała dobrze na każdym urządzeniu. Zadbamy także o najważniejszy element Twojej marki – logo. Wdrożymy najnowsze rozwiązanie – responsywne logo, usuwając niepotrzebne elementy w celu dostosowania do ekranu i zwiększenia czytelności. Twoje logo, jak i strona, będą wyglądały dobrze w dowolnej sytuacji.

Design

Nowoczesna strona internetowa nie przytłacza treścią, a kieruje nasz wzrok tylko tam, gdzie jest to obowiązkowe. Flat design, nielubiący cienie i gradienty, znakomicie się na takich stronach odnajduje. Częstym rozwiązaniem nadal też zostaje scrollowanie z efektem trójwymiarowości (tzw. Parallax). Tworząc stronę dla Twojego biznesu, skorzystamy z tych najnowszych trendów designowych i znajdziemy kreatywne wykorzystanie technik już znanych. Jednocześnie zadbamy o to, żeby strona zostawałaby atrakcyjna nawet po kilku latach od zaprojektowania.

Nowoczesna strona = interaktywna strona

Animowane elementy interfejsu (UI) nie tylko przyciągają uwagę, ale zwiększają user experience. Działa tutaj poprzednia zasada minimalizmu: tworzymy animacje przede wszystkim funkcjonalne. Dobrym dopełnieniem do takich gifów są tzw. cinemagrafy, czyli połączenie zdjęcia z niewielkim poruszającym się elementem. Przykłady takich prac możesz obejrzeć w naszym portfolio.

Optymalizacja stron internetowych pod SEO

Z SEO jesteśmy na „Ty”. Tworzymy witryny, które są w stanie osiągnąć bardzo wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Nadajemy odpowiednie znaczniki tytułom stron, kompresujemy pliki graficzne w celu zwiększenia szybkości strony i korzystamy z opisów alternatywnych. Wypełniamy strony internetowe jakościowym i oryginalnym contentem, zawierającym odpowiednie słowa kluczowe.

Komunikacja

Biznes nie tylko musi mówić, ale także odpowiadać. I to dużo! Z tego powodu live chaty można spotkać na większości witryn e-commerce. Zwiększają one wydajność, konwersje i zadowolenie klientów. Wadą jest jednak fakt, że po opuszczeniu strony użytkownik zazwyczaj nie może powrócić do czatu. W CAMP7 postanowiliśmy połączyć swoją wiedzę z mediów społecznościowych i tworzenia stron internetowych. Naszym klientom proponujemy wtyczkę Messenger Customer Chat. Lead łączy się z fanpage’em strony, na której aktualnie się znajduje. W ten sposób użytkownik nie tylko ma wgląd w historię rozmowy, ale może ją kontynuować w dowolnym czasie i miejscu.

Zadbaj o użytkownika mobilnego

Nie trać ruchu z urządzeń mobilnych. Niech twoja strona jest w stanie zaprezentować Twoją unikalną ofertę tak samo dobrze na każdym urządzeniu.