Szkolenia Social Media

Lubimy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem

Najbliższe szkolenia

Gdańsk 25.04.2018 – Szkolenie wyprzedane
Gdańsk 05.2018 – w trakcie przygotowań

Czym różnią się nasze szkolenia od tych, oferowanych na rynku?

przeprowadzamy praktyczne szkolenia, warsztaty i konsultacje marketingowe, z naciskiem na media społecznościowe. Ze szkoleń wyniesiesz wiedzę, którą będziesz mógł wdrożyć w swojej firmie niemal natychmiast po zakończeniu warsztatów. Także po szkoleniach możesz liczyć na nasze wsparcie.

Elastyczna agenda

ułożymy agendę szkolenia pod Twoje oczekiwania i skupimy się na trapiących Twoją markę problemach w mediach społecznościowych. To szkolenie dla Ciebie, dlatego chcemy, by zaspokoiło Twoje marketingowe potrzeby.

wsparcie po szkoleniu:

dostaniesz dostęp do dedykowanej, zamkniętej grupy oraz będą przysługiwać Ci dodatkowe godziny consultingu w formie mailowej lub telefonicznej. Z przyjemnością staniemy się także supportem dla Twoich dalszych działań marketingowych.

Dostosowanie do Klienta

jesteś z Trójmiasta? Dotrzemy pod wskazany adres lub zaprosimy Cię do siedziby naszej firmy. Mieszkasz w innym mieście? Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie online (np. webinar) lub wspólnie wypracujemy termin i miejsce spotkania.

Małe grupy + dwujęzyczność

nie przeprowadzamy szkoleń masowych. Nasze spotkania mają charakter warsztatowy, dlatego stawiamy na ekskluzywność grup. Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia w języku polskim i angielskim.

Potrzebujesz kompleksowej obsługi marketingowej?

Jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci skutecznie wypromować Twoją ofertę. Nasze działania są kompleksowe, zintegrowane i opierają się na nowoczesnych narzędziach i technologiach. Śledzimy na bieżąco zmiany zachodzące w działaniach online marketingowych i umiemy szybko na nie reagować. Jesteśmy zorientowani na Twój sukces, bo on oznacza nasze zwycięstwo!

Zapytaj o skuteczną kampanię dla Twojej marki:

Mamy ponad 8 lat doświadczenia, referencje popierające naszą skuteczność i certyfikowanych specjalistów Google AdWords i Analytics. Współpraca z nami jest łatwa i przyjemna – przeprowadzimy Cię przez każdy etap drogi wiodącej do Twojego sukcesu. Co więcej – pomożemy Ci nie tylko osiągnąć cele, ale również je wyznaczyć.