Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce, PrestaShop

Sklepy internetowe są bez wątpienia jedną z najpopularniejszych gałęzi e-commerce. Dobrze zaprojektowany sklep pozwala klientowi skrócić do minimum drogę zakupu danego produktu, będąc jednocześnie sporym ułatwieniem dla sprzedawców w kwestii obsługi swojego biznesu. To przekłada się bezpośrednio między innymi na zwiększenie sprzedaży, a w konsekwencji na maksymalizację zysków.

WooCommerce

Wtyczka do WordPressa, która bije w ostatnim czasie rekordy popularności. Na tym silniku pracuje obecnie blisko 30% podmiotów e-commerce na świecie. Możliwości WooCommerce są praktycznie nieograniczone dzięki potężnemu wsparciu oraz tysiącom wtyczek i rozszerzeń, które maksymalnie ułatwiają poruszanie się po sklepach zarówno klientom, jak i właścicielom. Pierwsza umowa podpisywana jest tylko na 3 miesiące, których zadaniem będzie pokazać nasze możliwości.

 

PrestaShop

Kolejna pożądana wśród właścicieli i deweloperów platforma e-commerce, która pozwala na projektowanie nawet najbardziej zaawansowanych sklepów internetowych. Dzięki PrestaShop dostosujesz sklep do swoich możliwości i wprowadzisz zmiany, kiedy tylko będziesz miał na to ochotę.

Kompleksowa obsługa Twojego sklepu www

Tworzymy sklep internetowy od podstaw

Modyfikujemy istniejące już sklepy

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu obsługi sklepu

Zapewniamy kompleksowe wsparcie i strategię wejścia sklepu

Pomagamy w analizie konkurencji i dobraniu kanałów sprzedaży

Gwarantujemy pełne wsparcie administracyjne i wsparcie na każdym etapie