+ Zapytaj o ofertę

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, TikTok

Facebook / Instagram / Linkedin

Prowadzenie mediów społecznościowych

Ludzie spędzają średnio 33 minuty dziennie na Facebooku i 30 minut na Instagramie przy jednorazowej sesji. Dlaczego by nie wykorzystać z tej puli chociażby 5 minut na odwiedzenie profilu Twojej marki?

Wyróżnij się na tle konkurencji i przyciągnij nowych klientów!

Media społecznościowe to jeden z głównych kanałów komunikacji z klientem. Dzięki odpowiednio dobranym kanałom i skutecznie prowadzonym social media Twojej marki, zbudujesz długofalowe relacje z klientem oparte na zaufaniu, stworzysz kanał pierwszego kontaktu i dodatkową ścieżkę zakupową. 

Ponad 200 milionów małych firm na całym świecie korzysta z narzędzi Facebooka i Instagrama.

Czy warto korzystać z mediów społecznościowych? Zdecydowanie tak! Facebook i Instagram rozwija się każdego dnia, dając przedsiębiorcom szerokie spektrum możliwości, które w CAMP7 Digital przekuwamy w efekty. Jako Facebook Business Partner nasza agencja ma dostęp do szerszego wachlarza usług oferowanych przez Facebook oraz Instagram.

Razem wybierzemy najlepszy kierunek dla Twojego biznesu.

Odpowiednio dobrany kanał komunikacji, to pierwszy klucz do sukcesu Twojej marki w Internecie. W dobie zmieniających się trendów, różnorodności grup docelowych i usług oferowanych przez marki, dobry insight pozwoli Ci na przeprowadzenie skutecznych działań. 

Facebook jest ulubioną platformą grupy wiekowej 35-44.

W CAMP7 Digital korzystamy z takich narzędzi zewnętrznych jak Kontentino, Monday czy Sotrender / Sotrender Ads. Dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań, praca nad mediami społecznościowymi jest czystą przyjemnością zarówno dla Klienta, jak i opiekuna konta firmowego. Z nami nie zostaniesz sam – każdy klient otrzymuje swojego opiekuna klienta, który wspiera, doradza i prowadzi działania dla Twojej marki. 

Zobacz jeszcze: 

 

 

Oferta:

  • Stworzymy i wdrożymy spersonalizowaną strategię.
  • Dostarczymy wartościowy content.
  • Przygotujemy materiały do reklam i kampanii Facebook/Instagram Ads.
  • Obsłużymy Twoje reklamy i kampanie.
  • Utworzymy profile na kanałach Facebook i Instagram od podstaw.
  • Zaprojektujemy i opublikujemy stories.
  • Zaplanujemy i przeprowadzimy webinary i relacji live.
  • Przeprowadzimy dogłębny audyt Twoich mediów społecznościowych. 

Zapytaj o ofertę

al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
+48 884 977 688 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl

Performance / SEO / Social Media / Content Marketing

Wierzymy w synergię

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.