+ Zapytaj o ofertę

Modele współpracy

Nasze różnorodne modele współpracy zostały stworzone, aby zaspokoić konkretne potrzeby i wyzwania naszych klientów.

Wybierz model współpracy odpowiadający Twoim potrzebom.

W CAMP7 Growth rozumiemy, że każda firma ma unikalne potrzeby i cele. Dlatego oferujemy różnorodne formy współpracy, które są dostosowane do zróżnicowanych wymagań naszych klientów. Odkryj nasze elastyczne formy współpracy, aby znaleźć idealne rozwiązanie dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

1. Project-Based Fee

Idealne rozwiązanie dla konkretnych, krótkoterminowych projektów, które pozwala wykorzystać naszą wiedzę w zadaniach takich jak uruchomienie kampanii, audyt działań marketingowych czy usprawnienie strategii produktu. 

2. Retainer Fee

Doskonały dla organizacji poszukujących stabilności i ciągłego doskonalenia działań marketingowych i sprzedażowych. Ta forma współpracy zapewnia bieżące wsparcie za ustaloną miesięczną opłatą. Jest to świetny sposób na utrzymanie proaktywnych działań marketingowych i dostosowanie ich do ewoluujących dynamik rynkowych. 

3. Hourly Rate Fee

Gdy potrzebujesz elastyczności i masz zadania wymagające specjalistycznej uwagi w sposób doraźny, nasza stawka godzinowa dostarcza potrzebnej wiedzy, rozliczanej za każdą godzinę. Ta forma jest świetna do konsultacji, specjalistycznego szkolenia czy analizy działań konkurencji.

4. Business Partner

W ramach tej współpracy stajemy się Twoim strategicznym doradcą, głęboko integrując się z operacjami biznesowymi organizacji. Oferujemy specjalistyczną wiedzę i strategiczne doradztwo, które pomagają kształtować i realizować długoterminowe cele.

 

Mamy 12 -letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i consultingu.

Pracowaliśmy między innymi dla: BOIRON, Energa S.A., APSYS S.A., Mattel Polska, Bernafon Polska, KIND, Das Company, Galeria Przymorze, Galeria Rumia, Genexo, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Specjalistyczny Szpital w Kościerzynie itd.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo, strategie wzrostu, głęboką analizę i zarządzanie danymi, a także budowanie, rozwój i optymalizację zespołów marketingowych od podstaw.

Zapytaj o ofertę

al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
+48 884 977 688 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl