+ Zapytaj o ofertę

Oferta

Od 12 lat doradzamy organizacjom na różnych etapach rozwoju

Przekształcamy biznesowe wyzwania w arcydzieła strategii, marketingu i obsługi klienta

Naszym celem jest wspieranie organizacji w osiąganiu wzrostu i celów biznesowych. Kluczem naszego działania jest oferta zorientowana na całościowe zaspokojenie potrzeb konsumenta, obejmująca całą jego drogę. Koncentrujemy się na kluczowych aspektach, takich jak efektywność, używanie najnowszych technologii oraz przyjazna, partnerska współpraca. 

Engaging & Promotion

Opracujemy i wdrożymy skuteczną strategię marketingu cyfrowego, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe. Oferujemy szeroki zakres usług zarządzania i tworzenia produktów cyfrowych, które będą atrakcyjne i wartościowe dla Twoich klientów. Zadbamy o każdy aspekt Twojej obecności online, aby przyciągnąć i zaangażować odpowiednią grupę klientów.

> Usługi: Social Media / SEO / SEM / B2B Marketing / Cold Mailing

Innovation & Growth

Pomożemy Ci zbudować organiczny i trwały wzrost sprzedaży, koncentrując się na kliencie jako najważniejszej wartości. Naszym celem jest, aby Twoja firma zdobyła zaufanie klientów już od pierwszej interakcji. Przeprowadzimy szczegółową analizę rynku, zidentyfikujemy kluczowe obszary do poprawy i wdrożymy skuteczne strategie wzrostu. Przeanalizujemy obecne procesy, zidentyfikujemy pain pointy i sprawimy, że działania organizacji będą bardziej efektywne i skoncentrowane.

> Usługi: Marketing Strategy / Growth Strategy / Consulting & Mentoring

Customer & Interactions

Pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe doświadczenia dla Twoich klientów. Diagnozujemy, analizujemy i projektujemy doświadczenia klienta w kanałach online i offline. Przeprowadzimy mapowanie doświadczeń, zidentyfikujemy punkty styku, przeprowadzimy warsztaty design thinking i znajdziemy właściwy problem do rozwiązania. Zadbamy o Customer Experience i Employer Experience w Twojej organizacji.

> Usługi: Value Proposition / CX Data & Analysis / Customer Journey

Dlaczego my?

Mamy 12 -letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów i consultingu.

Pracowaliśmy między innymi dla: BOIRON, Energa S.A., APSYS S.A., Mattel Polska, Bernafon Polska, KIND, Das Company, Galeria Przymorze, Galeria Rumia, Genexo, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Specjalistyczny Szpital w Kościerzynie itd.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo, strategie wzrostu, głęboką analizę i zarządzanie danymi, a także budowanie, rozwój i optymalizację zespołów marketingowych od podstaw.

Umów spotkanie

al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
+48 884 977 388 CET (UTC +1)
brief@camp7.pl

Digital Marketing Manager / Innovation Manager / Project Manager

Interim Managment

Realizacja przyjętych planów często wymaga wsparcia w postaci dodatkowych rąk do pracy lub nowych specjalistycznych kompetencji. Pomagamy adresować te wyzwania dzięki usłudze interim managementu. 

Interim management, czyli usługa tymczasowego zarządzania, to zdefiniowane co do celu i zakresu działanie, ktore jest nakierowane na osiągnięcie konkretnych, ustalonych rezultatów biznesowych w określonym czasie.

Pozwala na szybki rozwój zespołu, uelastycznienie struktury zatrudnienia oraz uniknięcie czasochłonnej rekrutacji i dodatkowych wydatków związanych z zatrudnieniem.

W ramach realizowanej usługi nasi konsultanci stają się częścią Teamu twojej firmy, my dodatkowo monitorujemy proces, ustalamy KPI, a w efekcie końcowym bierzemy odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania.