+ Zapytaj o ofertę

Oferta

Od ponad 10 lat doradzamy organizacjom na różnych etapach rozwoju - CAMP7 to 7 Specjalizacji

Przekształcamy biznesowe wyzwania w arcydzieła strategii, marketingu i obsługi klienta

Pomagamy naszym klientom kreować strategie, które odpowiadają na wyzwania współczesnego rynku, wzmacniają i usprawniają ich marketing i sprzedaż, oraz integrują działania firmy w świecie wielokanałowym. Naszym celem jest wspieranie organizacji w osiąganiu lepszych rezultatów i celów biznesowych.

Nasze specjalizacje:

 1. Digital Marketing & Sales – Pomagamy w efektywnym wykorzystaniu technologii cyfrowych do zwiększania sprzedaży i generowania wzrostu przychodów.
 2. Customer Experience & Design – Projektujemy procesy obsługi klienta oraz tworzymy mapy doświadczeń w organizacjach, aby zapewnić ich klientom wyjątkowe doświadczenia na każdym etapie interakcji z marką.
 3. Digital Strategy & Value Creation – Wskazujemy kierunki dla strategii cyfrowych przedsiębiorstw, identyfikując nowe możliwości rynkowe i tworząc wartość biznesową.
 4. Innovation & AdaptationBrak innowacji i adaptacji to znaczące zagrożenia dla organizacji, szczególnie w kontekście małych i średnich przedsiębiorstw (SME). Tworzymy plany i strategie zapewniające zwinność i sprawność organizacji w dynamicznym środowisku.
 5. Product Management – Zarządzamy produktem od koncepcji po wprowadzenie na rynek, skupiając się na definiowaniu wizji produktu, planowaniu roadmapy, kompleksowej strategii digital, zarządzaniu backlogiem i monitorowaniu KPIs.
 6. Audyty i konsultacje Wspieramy CEO – CMO – Zarządy spółek , w odkrywaniu ukrytych potencjałów i przekształcaniu wyzwań w możliwości, dzięki naszym wnikliwym audytom i konsultacjom, które są kluczem do długoterminowego sukcesu i wzrostu organizacji.
 7. Go-To-Market Strategy – Opracowujemy strategie wejścia na rynek dla przedsiębiorstw, od analizy rynku, przez pozycjonowanie produktu, do planowania marketingowego i sprzedażowego.

   Dlaczego my?

   Mamy doświadczenie w prowadzeniu projektów i doradztwie dla firm o każdej wielkości. Pracowaliśmy między innymi dla: Energa S.A., APSYS S.A., Mattel Polska, Bernafon Polska, KIND, Das Company, Galeria Przymorze, Galeria Rumia itd.

   Nasza oferta obejmuje kompleksowe doradztwo, strategie wzrostu, głęboką analizę i zarządzanie danymi, a także rozwój i optymalizację zespołów.

   Kluczową zaletą naszych usług jest indywidualne podejście, dostosowane do unikalnych potrzeb i celów biznesowych każdego klienta, oraz wykorzystanie najnowszych technologii i metod, w tym sztucznej inteligencji.

   Pracujemy w dwóch kluczowych lokalizacjach: Gdańsku i Warszawie.

   Umów spotkanie

   al. Grunwaldzka 472, 80-309, PL
   +48 884 977 388 CET (UTC +1)
   brief@camp7.pl

   Digital Marketing Manager / Innovation Manager / Project Manager

   Interim Managment

   Realizacja przyjętych planów często wymaga wsparcia w postaci dodatkowych rąk do pracy lub nowych specjalistycznych kompetencji. Pomagamy adresować te wyzwania dzięki usłudze interim managementu. 

   Interim management, czyli usługa tymczasowego zarządzania, to zdefiniowane co do celu i zakresu działanie, ktore jest nakierowane na osiągnięcie konkretnych, ustalonych rezultatów biznesowych w określonym czasie.

   Pozwala na szybki rozwój zespołu, uelastycznienie struktury zatrudnienia oraz uniknięcie czasochłonnej rekrutacji i dodatkowych wydatków związanych z zatrudnieniem.

   W ramach realizowanej usługi nasi konsultanci stają się częścią Teamu twojej firmy, my dodatkowo monitorujemy proces, ustalamy KPI, a w efekcie końcowym bierzemy odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania.