Łączymy technologie, komunikacje i design przyczyniając się do wzrostu naszych klientów i partnerów.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w zwiększaniu sprzedaży, konwersji i budowaniu świadomości marki za pomocą zaawansowanych technologii internetowych oraz marketingu internetowego. Dzielimy się także naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w formie konsultacji e-marketingowych.

Doświadczenie

Wierzymy w przemyślane i zintegrowane działania oparte na wieloletnim doświadczeniu. Na bieżąco poszerzamy naszą wiedzę, śledzimy najnowsze trendy oraz wnikliwie badamy rynek. Nasze usługi świadczymy od 2008 roku głównie dla średniej wielkości przedsiębiorstw.

Certyfikowani Specjaliści Google AdWords i Analytics

Do naszego zespołu należą specjaliści, którzy pomyślnie zdali egzaminy certyfikacyjne Google AdWords w programie dla Agencji Google Partners. Prowadzimy skuteczne i wielopoziomowe kampanie w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej Google oraz serwisie Youtube. Tworzymy atrakcyjne kreacje i filmy dla reklam typu display oraz dopełniamy kampanie skutecznym pozycjonowaniem stron. Zajmujemy się także kampaniami opartymi o remarketing. Dostarczamy przejrzyste raporty skuteczności oraz udostępniamy narzędzia monitorujące konwersję.

Otrzymane referencje

GALERIA RUMIA

Dzięki dobrze zaplanowanej i zrealizowanej komunikacji wizualnej odnotowaliśmy wzrost zainteresowania nie tylko samym eventem, ale również Galerią. Wysoko oceniam pracę całego zespołu.

– Joanna Łacny
Kierownik ds.marketingu i pr

GALERIA PRZYMORZE

Serwis w chwili obecnej zajmuje czołowe pozycje na interesujące nas frazy. Zanim podjęliśmy współpracę z CAMP7 notowaliśmy pozycję w okolicach 3 i 4 strony w Google.pl

– Tomasz Grochowski
marketing manager

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI

Firma CAMP7 pokazała nam jak prowadzić rozbudowane działania marketingowe przy użyciu nowoczesnych i skutecznych narzędzi oraz jak monitorować ich efekty. Polecam CAMP7 jako rzetelnego i lojalnego partnera.

– Magdalena Cebula
Dyrektor ds. sprzedaży

HURTOWNIA SKLEJKI PANEL

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, jestem naprawdę mile zaskoczony wynikami pracy. Agencja na bardzo wysokim poziomie. Polecam i pozdrawiam.

– Dariusz Makowski
właściciel

MORG SYSTEM

Pracownicy firmy CAMP7 są bardzo dobrze zorientowani w realiach rynku. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu całego zespołu, jesteśmy zauważalni na rynku, a obroty naszej firmy wzrosły o ok. 30%

– Monika Truszkowska
właściciel

LINGUAJURIS

Pełne zaangażowanie w projekt, dużo własnych pomysłów i cennych rad. CAMP7 to twórcze umysły podążające za najnowszymi trendami, profesjonalni marketingowcy i programiści.

– dr Anna Przyborowska
właściciel