Łączymy technologie, komunikacje i design przyczyniając się do wzrostu naszych klientów i partnerów.

Agencja

Jesteśmy jedną z niewielu agencji, która realizuje działania własnymi zasobami. Nasza struktura oparta jest o multidyscyplinarny, kreatywny zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży marketingowej, który specjalizuje się działaniach digitalowych (SEO&SEM, WEB&MOBILE, SOCIAL MEDIA). Pracowaliśmy jako podwykonawca dla największych polskich agencji reklamowych/360/eventowych zarówno dla marek polskich jak i zagranicznych.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w zwiększaniu sprzedaży, konwersji i budowaniu świadomości marki za pomocą zaawansowanych technologii internetowych. Dzielimy się także naszym wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w formie konsultacji e-marketingowych. Najczęściej pracujemy w branży – Zdrowie / Uroda / Sport / FMCG.

Doświadczenie

Nasz zespół oraz wyselekcjonowani partnerzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianej branży reklamowej. Część z nas zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu i pracowała dla największych marek w kraju i zagranicą. CAMP7 na rynku polskim działa z powodzeniem od 2012 roku!

Misja

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań digitalowych o najwyższej jakości, dzięki rzetelności, wiedzy oraz uczciwości.

Otrzymane referencje

GALERIA RUMIA

Dzięki dobrze zaplanowanej i zrealizowanej komunikacji wizualnej odnotowaliśmy wzrost zainteresowania nie tylko samym eventem, ale również Galerią. Wysoko oceniam pracę całego zespołu.

– Joanna Łacny
Kierownik ds.marketingu i pr

GALERIA PRZYMORZE

Serwis w chwili obecnej zajmuje czołowe pozycje na interesujące nas frazy. Zanim podjęliśmy współpracę z CAMP7 notowaliśmy pozycję w okolicach 3 i 4 strony w Google.pl

– Tomasz Grochowski
marketing manager

TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOŚCI

Firma CAMP7 pokazała nam jak prowadzić rozbudowane działania marketingowe przy użyciu nowoczesnych i skutecznych narzędzi oraz jak monitorować ich efekty. Polecam CAMP7 jako rzetelnego i lojalnego partnera.

– Magdalena Cebula
Dyrektor ds. sprzedaży

HURTOWNIA SKLEJKI PANEL

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, jestem naprawdę mile zaskoczony wynikami pracy. Agencja na bardzo wysokim poziomie. Polecam i pozdrawiam.

– Dariusz Makowski
właściciel

MORG SYSTEM

Pracownicy firmy CAMP7 są bardzo dobrze zorientowani w realiach rynku. Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu całego zespołu, jesteśmy zauważalni na rynku, a obroty naszej firmy wzrosły o ok. 30%

– Monika Truszkowska
właściciel

LINGUAJURIS

Pełne zaangażowanie w projekt, dużo własnych pomysłów i cennych rad. CAMP7 to twórcze umysły podążające za najnowszymi trendami, profesjonalni marketingowcy i programiści.

– dr Anna Przyborowska
właściciel