Łączymy technologie, komunikacje i design przyczyniając się do wzrostu naszych klientów i partnerów od 2012 roku.

„Każde przedsiębiorstwo ma dwie – i tylko dwie – podstawowe funkcje: marketing i innowację” (Peter Drucker)

 

Agencja

Tworzymy i projektujemy cyfrowe doświadczenia. Jesteśmy jedną z niewielu agencji, która realizuje działania własnymi zasobami. Wierzymy w synergię i zintegrowane działania, dlatego nasza struktura oparta jest o multidyscyplinarny, kreatywny zespół specjalistów z bogatym, ponad 10 letnim doświadczeniem w branży digital marketingowej.

Wierzymy w uczciwą, partnerską i długofalową współpracę opartą o realizację wspólnych celów. Zajmujemy się także audytem działów marketingu, tworzymy strategię, analizujemy dane i przedstawiamy czytelne raporty, a wszystko to z niebywałą pasją, precyzją i energią.

Odkrywamy przed naszymi klientami i partnerami pełen wachlarz możliwości nowoczesnych narzędzi i działań marketingowych. Sprawiamy, że marketing staje się pierwszorzędną rolą przedsiębiorstwa, bez względu na to, czy mamy do czynienia z marketingiem produktów, czy usług.

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w działaniach digitalowych (SEO, SEM, Content Marketing, Web, Mobile, Social Media) Łącząc technologie, komunikacje i design. Osiągamy wysokie rezultaty dostarczając zauważalne  i weryfikowalne efekty o których opowiadamy na naszym blogu (tutaj).

Zwiększamy sprzedaż, konwersje, pozyskujemy leady i budujemy świadomości marki za pomocą zaawansowanych technologii internetowych. Pracując dla naszych klientów i partnerów przyświeca nam jeden najważniejszy cel  – tworzenie klienteli. 

Doświadczenie

CAMP7 jako agencja działa z powodzeniem od 2012 roku. Nasz zespół oraz wyselekcjonowani partnerzy to ludzie z wieloletnim doświadczeniem w szeroko rozumianej branży reklamowej i marketingowej.

Część z nas zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu i pracowała dla największych marek w kraju i zagranicą. Pracowaliśmy i tworzyliśmy dla ponad 30 marek, w tym: Energa, Mattel, Leica, Scandic itd. Pracowaliśmy także jako podwykonawca dla największych agencji reklamowych oraz 360.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań digitalowych o najwyższej jakości, dzięki rzetelności, wiedzy oraz uczciwości.