+ Zapytaj o ofertę

Szkolenia marketingowe

Skuteczne szkolenia z praktykami

Szkolenia i Warsztaty Digital

Odkryj nową jakość marketingu razem z CAMP7 Digital.

CAMP7 Digital to zespół specjalistów zaangażowanych w pracę w branży marketingowej od ponad 12 lat. Każdy członek naszego zespołu posiada wykwalifikowaną wiedzę popartą licznymi sukcesami zawodowymi. Najlepszą miara sukcesu jest dla nas satysfakcja naszych klientów i zadowolenie z wykonanych projektów. Jest to dla nas największy motywator do pracy i dalszego działania.

Jesteś osobą początkującą w branży marketingu? Nie wiesz od czego zacząć? A może chcesz poprawić swoją wiedzę z zakresu działań digital?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno pytanie – znalazłeś się we właściwym miejscu!

Wiemy, że zdobywanie wiedzy na własną rękę to podstawa poszerzania swoich horyzontów, a metodą prób i błędów dochodzi się do najlepszych wniosków. Dlatego też, oficjalnie ruszamy z nowym projektem i rozpoczynamy szkolenia z zakresu digital marketingu.

To właśnie z nami dowiesz się, jakich błędów nie powielać, dlaczego niektóre działania przynoszą spektakularne efekty, a inne mimo tych samych kroków nie sprawdzają się już tak dobrze. Dzięki CAMP7 Digital odkryjesz nową jakość marketingu. W swoich szkoleniach stawiamy na trzy słowa – prosto, merytorycznie i konkretnie, właśnie tak, jak powinieneś prowadzić swoje działania marketingowe.

Organizujemy szkolenia z zakresu:

  • Social Media – Jak zacząć i co robić, żeby działać skutecznie w mediach społecznościowych.
  • Marketing dla branży medycznej – Budowanie wizerunki marki, a pozyskiwanie Pacjentów.
  • SEO Lokalne – Jak budować przewagę w wyszukiwarkach.
  • SEO – Agenda ustalana indywidualnie.

Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji na temat bieżących szkoleń. 

Sms / Mms / Programmatic

Wierzymy w synergie

Wyróżniamy się poważnym, zorientowanym na cel działaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz unikalnymi umiejętnościami z zakresu zarządzania zintegrowanymi kampaniami digitalowymi, budżetami oraz przynależnymi zasobami.