+ Zapytaj o ofertę

Tworzenie stron WordPress

Wordpress Development / kodowanie z PSD i XD / Strony / Portale / Blogi

Wiemy jak trudne jest znalezienie odpowiedniego partnera w zakresie technologii

Jesteśmy pasjonatami WordPressa – Od 2012 roku zrealizowaliśmy ponad 150 projektów stron, serwisów i blogów www, w 95% opartych o platformę WordPress.

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem stron, serwisów, blogów WordPress. Projektujemy i wdrażamy motywy, wtyczki oraz integracje. Tworzymy dedykowane aplikacje webowe WordPress. Programujemy projekty z PSD i XD – zapewniamy dbałość o szczegóły projektu – zgodnie z polityką Pixel Perfect. Dbamy o bezpieczeństwo, szybkość i odpowiednią optymalizację pod SEO. Dbamy o każdy szczegół od UIUX przez optymalizację techniczną (np. CWV – Core Web Vitals) po Customer Experience na wszystkich platformach.

Realizujemy projekty dla dużych, małych i średnich marek. Wszędzie tam gdzie jakość i synergia to podstawa działań biznesowych.

Pracujemy dla klientów indywidualnych oraz jako podwykonawca agencji reklamowych, domów mediowych itd.

Transparentność w biznesie to podstawa, poniżej prezentujemy cennik w jakim się poruszamy.

Price Range: +7000 zł netto
Hourly Rate: 150-200 zł netto
Szkolenia i konsultacje WordPress 150 zł netto/h

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych procesów, specyfikacji? Prześlij wiadomość, a wrócimy z odpowiedzią w ciągu 48 godzin (dni robocze).

Indywidualne Motywy / Elementor / Divi

Tworzenie stron WordPress

Tworzenie stron WordPress

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej to jeden z kluczowych elementów budowania marki. Sklep czy też dowolne inne przedsiębiorstwo nie będzie pozyskiwało nowych klientów, jeśli nie zadba o wizualną oraz intuicyjną stronę www, która będzie zawierała wszystkie najważniejsze informacje, a przede wszystkim umożliwiała odbiorcy podjęcie decyzji o skorzystaniu z oferowanych usług. Specjalizujemy się w wykonywaniu stron w oparciu o CMS na WordPressie, który jest chętnie wybierany ze względu na mnogość zalet – zarówno z perspektywy webmasterów, jak i właścicieli serwisów.

Dlaczego warto zbudować serwis na WordPressie?

WordPress to przede wszystkim łatwa w obsłudze platforma, która od razu jest gotowa do użycia, a jednocześnie pozwala na nieskończenie wiele modyfikacji. Tym sposobem można stworzyć stronę www, która będzie w pełni odpowiadała wizji klienta oraz spełniała wszystkie założenia pod względem funkcjonalności.

Wiele wiodących firm w Polsce korzysta właśnie z WordPressa. Jednym z powodów jest intuicyjny CMS, który dzięki swojej rozbudowanej formie pozwala na wprowadzanie istotnych zmian bez ingerowania w kod. Oznacza to, w szybki i prosty sposób jesteśmy w stanie dodać nową treść czy chociażby poszerzyć panel nawigacyjny.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że WordPress jest wciąż aktualizowany i rozwijany. To sprawia, że jest nieustannie wyposażany w nowe funkcje, wtyczki i inne udogodnienia, które dla właściciela sklepu internetowego bądź dowolnej działalności pozwala na swobodne manewrowanie contentem i tym samym dopasowanie go do potrzeb użytkownika.

Na WordPressie nie ma też ograniczeń pod względem strony wizualnej. W związku z czym możemy dla Ciebie zaprojektować serwis zgodny z preferencjami kolorystycznymi, graficznymi i nie tylko. Jednocześnie gwarantujemy, że wygląd Twojej strony będzie w pełni unikalny, tak byś mógł się wyróżniać na tle konkurencji.

Co oferujemy w ramach tworzenia stron na WordPressie?

Służymy pomocą w zakresie budowania stron: blogów, sklepów internetowych czy też wszelkich serwisów komercyjnych. Projektujemy i wdrażamy motywy, a do tego instalujemy wszystkie potrzebne wtyczki – wszystko po to, by zadbać o maksymalny współczynnik UX, który decyduje o tym, czy witryna jest rzeczywiście przyjazna dla odbiorcy. Programujemy z PSD i XD zgodnie z polityką Pixel Perfect.

Troszczymy się o to, by strona była w pełni responsywna, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duży procent ruchu pochodzi właśnie z urządzeń mobilnych. Dodatkowo możemy też zagwarantować migrację danych z innych platform, takich jak chociażby Joomla czy Drupal.

Jako że specjalizujemy się w szeroko zakrojonych usługach SEO, możesz być pewien, że przygotowana przez nas strona będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie i przystępna dla użytkownika, ale także zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Umożliwimy Ci wspięcie się na wysoką pozycję w Google, co z kolei przełoży się na znacznie większy ruch oraz wygenerowanie zysków.

Swoje usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Po zakończeniu pracy możesz dodatkowo liczyć na support, który jest dostępny w trzech miesięcznych pakietach różniących się pod względem ceny: 250 zł, 300 zł lub 890 zł netto. Dzięki temu, w razie awarii systemu, nie musisz gorączkowo poszukiwać zastępczego rozwiązania. Zgłoś nam problem, a my błyskawicznie go rozwiążemy.

Dlaczego warto nam zaufać?

W swojej codziennej pracy kierujemy się rzetelnością oraz najwyższym profesjonalizmem. Staramy się realizować zadania z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak by nasi klienci czuli, że ktoś rzeczywiście dba o ich interesy. Tym sposobem pomogliśmy już wielu firmom oraz podmiotom prywatnym w zbudowaniu i umocnieniu swojego wizerunku w internecie, a także w rozkręceniu działalności i przyciągnięciu odbiorców.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Wszystko po to, by świadczyć usługi z zakresu tworzenia stron na WordPressie w oparciu o wymagania oraz preferencje zleceniodawcy. Wdrażamy kolejne rozwiązania po uprzedniej konsultacji i nieustannie upewniamy się, że spełniamy wszelkie oczekiwania.

Zdajemy też sobie sprawę, że strona www powinna być zabezpieczona przed zagrożeniami w sieci. Powierzając nam swoje dane, możesz być pewien, że chronimy je przed każdym ryzykiem.

Posiadamy szeroko zakrojoną wiedzę oraz duże doświadczenie nie tylko w projektowaniu stron, ale także w ich pozycjonowaniu. Chętnie odpowiadamy na pytania, doradzamy, dajemy przydatne wskazówki. To sprawia, że zaufało nam już wielu klientów nie tylko z okolic Trójmiasta, ale także z całej Polski oraz USA.

Potrzebujesz strony na WordPressie? Zgłoś się do nas!

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona dla Ciebie stronę w WordPressie z wykorzystaniem najnowszych informacji oraz technologii, skontaktuj się z nami. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 411. Propozycje współpracy możesz również skierować pod adres mailowy: brief@camp7.pl.